şükela:  tümü | bugün
  • staj yeri arayan üniversite öğrencilerinin ağlama duvarı. *

hatta haftada 3 gün devam edilecek uzun dönemli stajyerlerin de ağlama duvarıdır.

"bölüm - sınıf - departman - tercih edilen il"

şeklinde yazıldığı takdirde ik'da veya tercih edilen departmanda çalışan yazarlar elbet özelden irtibata geçecektir.

makina müh* - 4.sınıf. - ar-ge,üretim - istanbul,kocaeli
  • bilgisayar müh - 2.sınıf - ne iş olsa yaparım - ankara
    ile katıldığım ilanlardır.
  • - işe girmişsin hayırlı olsun.
    +yok amca staj o.
    - o ne oluyor?
    +ileride iş hayatında yapacaklarımızı gösteriyorlar 10-15 gün.
    -sen hiç gitmeyecektin bu bölüme bak doğru dürüst iş bile bulamıyorsun.
  • secilen kisilerin mukemmel derecede fotokopi ve fax ogrenecekleri yerdir. baska da bilmiyorum..
  • reklamcılık*ve halkla ilişkiler*- 3.sınıf- strateji, sosyal medya- istanbul
  • "oooo staj alırım bir dal" ve "ooooo sarışın 19'uk çıtır stajer, alırım bin dal" arasında gidip gelecek ilanlar.
  • izmir'de inşaat mühendisliği büro stajı için dahil olduğum ilanlardır. elimden tutun ağalar...
  • eskişehir, balıkesir, mersin'de staj yapacak yer arayan elektrik elektronik mühendisi adayıyım.

bu kadar geniş lokasyon alternatifinde bulunur la illa. alan dijital sistemler ve yazılım. belki kontrol sistemleri ama kesinlikle ve kesinlikle güç değil.
  • yönetim bilişim sistemleri - 3. sınıf - bilgi teknolojileri, iş zekası - istanbul avrupa şeklinde benim dahil olduğum ilanlardır.

olur da bilişim teknolojileri, iş zekası, mobil programlama, veritabanı yönetimi gibi alanlarda iş yapıyorsanız orada kıyıda köşede durmaya dahi razıyım.