şükela:  tümü | bugün
  • telegram çok fazla kullanılmadığı için kurulmayan gruptur sanırım.

halbuki telegram ile sadece nick yoluyla iletişim kurabilir, telefon numarası vermek zorunda kalmazsınız.

neyse, rağbet olursa kurulabilir. diğer whatsapp grupları da telegram'a geçebilir, geçmeyebilir de. herkesin kendi keyfi.
  • aslında mantıklı fikirdir. sanal zirve gibin bi'şey en neticede.
  • şuana kadar neden yapılmadığını düşünüp, sonunda bugün gördüğüm bikaç başlıkla beni mutlu etmiş bi oluşumdur.

telegram varken hala whatsapp kullanılmasını akıllıca bulmadığım için düşünceyi destekliyorum.

hatta birisi de müzikle ilgili olsun. arşivlerimizden parçalar falan paylaşalım. grubu üstlenen olursa bana da haber etsin ^-^
  • anime ile ilgili olanı vardır aslında:

(bkz: #62300117)
  • ankara duyuru sayfası gayet 20 kişiyle on numara muabbete sahne olur ha bi zamanlar 85 kişinin oldugu bi grup daha vardı ama dağıldı tabi vatsaptan daha az şarj götürdüğü onaylandı hem daha stabil
  • yazarların zirve eksikliğini giderecek grup. bugünden itibaren kuruyorum. telegram kullanmanın güzel tarafı telefon numarası yerine nickini vermek yeterli oluyor gruba eklemek için, sohbet etmek için.
    edit: buradaki gibi herkes anonim oluyor.

grubun kuralları: kadın erkek dengesi kurulacak. ilk etapta 5 erkek 5 kadın gruba alınacak. kontenjan doldukça yine dengeli bir biçimde arttırılacak.
    siyaset ve argo konuşmak yasak. ( hayatımız siyaset olmuş zaten, bir de buraya siyaseti sokarsak hepten biteriz )
    troller eklenmeyecek.
    çeşitli etkinlik yapabiliriz.

grubun amacı: herkes bir şekilde mutsuz. insanlar arası iletişim, ilişkiler gittikçe kötüleşiyor. insanlar artık birbirine öcü gözü ile bakmaya başladı. yazarlar arası dialoglar gittikçe yok oluyor. bunları toparlayabiliriz belki, belki beceremeyebiliriz ama en azından denemiş oluruz. sabah günaydın mesajları ile güne başlamaktan ne çıkar? denemeye değer bence.
    gruba katılmak isteyenler özelimi yeşillendirebilir.
  • amacına ulaşacaksa benim seve seve katılmak isteyeceğim gruptur.
  • gün itibarıyla hayata geçmiş proje. başlığın sahibi olarak gurur duydum. ateşlemeyi yapan cenbaz'a teşekkürler

(bkz: burası kasıyor telegram var mı)