şükela:  tümü | bugün
  • elzemdir. bir an evvel yayımlanması dileğiyle...
  • onunla beraber başlık engelleme özelliği beraberinde getirilirse harika olur diye düşünüyorum. bir an evvel yapılması dileği ile.
  • mantıklı bulduğum desteklediğim kampanya.

diyelim ki tüm entrylerimi silmeye karar verdim, 15bin entry silmem büyük zaman kaybı ve aynı zamanda da carpal tunnel sendromuna davetiye olur. bu durumda olan insanlara bi kolaylık sağlanması mantıklı olur.
  • ssg tarafından yayımlanmasını beklemediğimiz uygulama. hatta yayımlandığı an sedat tarafından engellenmeye çalışılır. nitekim ssg ayağına kurşun sıkmayacak kadar aklı başında bir orta-yaşlı.
  • php ile bunu yapmak sinegi roketatarla vurmaya benzemis. eksi halihazirda zaten jquery (2.1.3) kullaniyor, yaz bir $.post, kodu paylas, millet browser uzerinden calistirsin, bitsin gitsin. php vs kurmakla ne ugrasacaklar.
  • (bkz: besiktas.exe)
  • (bkz: besiktas.bat)
  • (bkz: bjk.py)
  • browser'inizin developer console'unu ve biraz da jquery bilgisi ile rahatça evde yapılabilecek şeydir. tek yapmanız gereken profilinizden son entry'lerinize girip bir query selector ile enry'e olan linkleri seçmek ve $.each ile her birine ajax yapmak. ajax responsunu $() içine wrap ederek buradaki dom elementi içinde sil butonuna click ederek (yine jquery sağolsun) silebilirsiniz.

tabi bu tek seferda tamamını silmez ama bir program yazılana kadar efektif bir çözüm olabilir. ayrıca bu bitene kadar networkunuzun de azına edebilir

başka bir yolda giden ajax requestini takip edip benzerlerini farkli entry id'leri ile yollamak olabilir...

örneğin profilinizden son etry'lerinizin olduğu sayfaya girip console'a şunu yazarsanız:
    $("ul.topic-list a").each(function(){ if(this.href.indexof('/entry/')!=-1)console.log(this.href) });

o sayfadaki her bir enry'niz için url'leri bulabilirsiniz. bu url'lerin son kısımları yani en son '/' işaretinden sonraki kısımlar entr id'leri. dolayısıyla buradan yola çıkılarak bir şeyler olması çok muhtemel

not denemedim, hatalar eksikler olabilir düzeltmelere açığım

edit: kod