şükela:  tümü | bugün
  • 11 senedir takip etmekte olduğum sözlüğün gelecek nesillere ibretlik olması nedeniyle "daha kolay ulaşılabilir" şekilde kayıt altına alınması gerektiğini düşündüğüm tarihidir.

bir zamanların en popüler bkz larından (bkz: ota boka entry girmek) pek kullanılmıyor artık dikkat ettiyseniz.

bizim altıncı nesillerden bir zenci vardı misal. ben ilk onda gördüm 100 yıl boyunca belki de hiç kimsenin bu neymiş lan diyip getir butonuna yazmayacağı cümleler başlık oluyordu.

bir zamanlar bir bruker vardı misal (bkz: liseli piçler bilmez) (bkz: üniversiteli piçler de bilmez) (bkz: kim bilir ulan o zaman)

7. nesil olarak gelmiş ota boka başlık açmış sonra da siktirolup gitmişti.

(bkz: bruker'in başlıklarına kimse yazmasın kampanyası)

2005 li yıllarda yapılan bir kampanya misal bu şekilde.

benim kabataslak takip edebildiğim kadarıyla olayları çok troll geldi geçti de. aklımda kalanları yazıyorum.

bir ara da, "vapurda ebesinin amını gören terbiyesiz gençler" tandanslı başlıklar açan peder zickler in trollüğü tartışıldı. ancak milyonlara ulaşan bazı yazıları ile tartışma konusu olmaktan çıkmıştı hemen.

sonrası durum daha vahim. her boka vasat demekten başka bir özelliği olmayan bir owencan var piyasada. "ebesinin ebesini siken ruhsuz kaba erkek" diye başlık açıp ilk entry olarak da "evet ruhsuz kaba erkek" diyen bir lara gofret var.
    (bkz: sözlük çok bozdu azizim)

en son da bu "ama gok yeleli bozkurt hariç" olayı çıkmıştı başımıza. nick altına "tuvalete gitmekte olan fermuarı açık piç alim", " az önce götünden osuran manyak ötesi yahudi" tarzı entryler giren gok yeleli en sonunda tabiri caizse eğer kaddafi gibi linç edilidi.

troll e karşı değilim ama adabıyla trollüğünü yaparsa. son zamanlarda denk geldiğim bir sqr atr okumak benim de hoşuma gidiyor zaman zaman. veya montmartre sakini var misal. okurken güldürüyor.

ekşi sözlük trollsüz kalmıyor evet hiçbir zaman, ilgi de çekiyorlar, ünlü de oluyorlar.
    demek ki troll e de ihtiyaç var burada. ancak en son gok yeleli bozkurt olayından da anladığımız kadarıyla.
    insan troll de olsa belli sınırlar içinde davranması gerekiyormuş.

işbu sebeple bu entry nin bir tarihin yazılmasına önayak olması, trollüğe kalkışan gençlerimizin bu tarihi okuyup ona göre karar alması umuduyla.
  • author vardı bir zamanlar.
    üstad ayrı bir kategorinin troll'ü, bambaşka bir üslup sahibiydi. yeniler örnek alsın ama taklit etmesinler.
  • bruker tandansinda bir ,,death walking terror,, vardi ki ailecek hastasiydik. uslubu diger trollerden cok daha iyi ve komikti. not dusulsun.
  • (bkz: 1tost)
    (bkz: airlangga)
    (bkz: peder zickler)
  • hey gidi lan gerçekten unutulmuş. feylule'yi nasıl unutursunuz? demek vefa sadece bozaymış. ühü ühü...

feylule ile başlar bu tarih! (ara: feylule*)
  • author gibisi gelmedi bunlardan. adam kezban kalıbını soktu resmen 75 mılyonun agzına...
  • kalel ve ebu kalel nickleriyle yazan dinci troll'ün de katkı yaptığı tarih. atwa bunun yanında budist kalırdı, o derece radikal dinciydi. tarihe not düşülsün istedim.
  • kayser sozer'in de katkıda bulunduğu bir dönem. nart nesken jake kötü bir bruker özentisi de olsa, unutmayalım...