• açıldığı takdirde eğlenceli geçen derslerde öğrencilerin patır patır sandalyelerinden dökülecekleri üniversite olacaktır.
  • * ismi kezban olanlar giremez. es kaza girerse de cikamaz.

* hocalar derste bol bol bkz. verir ancak ogrenciler sinavda bkz., tanim olmayan, tanim devami olmayan, ornek olmayan cevap veremez.

* formati vardir. formata uymayanlar ugurlanir.

* dedirten gibi kelimeler formata kesinlikle uymaz. cok ayip.

* ogrenci toplulugu adlari 50 karakteri gecemez.

* aramaya inanilan sahane bir kutuphanesi olur.

* herseye ragmen kutsal bilgi kaynagidir, makale de paylasilir, ukte kalan bilgiler de edinilir, geyik de cevrilir.
  • 8 yil sonra acilmasi planlanan,* icinde anaokulu, ilk-orta okul ve lise de dahil olmak uzere egitimin her kademesinin bulunacagi universite.. rektoru ssg olarak du$unulen bu ya$am kompleksi icin goru$melere ba$landigi soylenmekle birlikte ilk ogrencilerinin ise eksi sozluk ari irkindan olacagi kesin gozuyle bakiliyor..
  • "dergi tutmadı ama, bu kesin tutar" dediğimiz kurum...

kimler üniversite açmadı ki.. bence bizim kadro hepsine 5 basar!!
  • notlar karma eğrisinden hesaplanır; zamanın ötesindeki entryler vizenin %20'sini etkiler.
  • ciddi ciddi kurulması gereken üniversite.

baksana olm murat hüdavendigar üniversitesi bile var, hem de lisans diploması veriyor. hayat ne garip lan.

baktım da şimdi şartlarına web sitesi gerekiyormuş. bir bina gerekiyormuş. akreditasyon mudur ne gerekiyormuş. yaparız olm biz bunları. 50 milyon tl diyorlar minimum. kredi çekeriz bankadan panpa, öğrencilerle karşılarız zaten. hem devlet de yardım yapıyormuş.

düşünsene lan! 50 milyon tl si olan adam kızına doktor lisansı bile verebiliyor. oha eğitim-öğretim stratejisine bak.
  • ilahiyat fakültesi açmasa iyi olacak üniversitedir.

(bkz: there will be blood)
  • yerleşkesi silivri'de olacağından, gidebilmem için 3 aktarma yapmam gerekecekti.
  • öğretim görevlisi kadrosu sözlük yazarlarından oluşan yeni üniversite. ilk iş sözlük yazarları kendi aralarında para toplayıp bir ofis kiralaması lazım. malum 1923'ten 2003'e kadar 76 üniversite açılırken akp iktidarı döneminde 78 üniversite açılmış, 79.su da ekşisözlük üniversitesi olsun.

sözlükte yeterince akademik titri bulunan yazar var. ekonomisti, siyaset bilimcisi, sosyologu (bu zaten ata sporu), matematikçisi, fizikçisi vs. say say bitmez.
hesabın var mı? giriş yap