şükela:  tümü | bugün
  • an itibari ile play store ve app store'da yayınlanmıştır. buda uygulamadan girdiğim ilk entry.
  • şimdlik problemsiz çalışıyor. bir de tema değişse çok iyi olurdu.

özellikle parlak ışık hassasiyeti olanlar için gece modu benzeri koyu renkli bir tema şart.

edit :profil/ ayarlar bölümünde varmış. ayozgatli ve duvardan seken nota'ya teşekkürler.
  • uygulamayla birlikte ekşi sözlük'e profil fotosu ekleme özelliği bile gelmiş ama hala nick değiştiremiyoruz. :/
  • uygulama güzel olmuş. kullanıp kullanmamak size kalmış. yalnızca takipçi sayısı meselesi insanları karma puanının düşmesinden daha fazla rahatsız edecek tek konu olmuş.
    şimdi takip için maymun olacak gençler burada saçma sapan entrylerle coşacak.
  • başlık ayrımı konusunda hala bir güncelleme gelmemiş olan uygulama. ayrılmış başlığa tıklayınca uygulamadan atıyor. ayrıca soru cevap köşeleri de sadece tarayıcıda çalışıyor.

içine internet tarayıcı koymuşlar, keşke onu da koymasalar, alan adını göstermiyor ve sadece "varsayılan tarayıcıda aç" "chrome'da aç" seçenekleri var. bağlantıyı kopya dayanıyor sun ve youtube videolarını youtube da izlemenin kolay bir yolu yok uygulama üzerinden.

bu arada mesaj kısmı da sorunlu, klavye açılmıyor. not uygulamasına yazıp buraya kopyalıyorum. entrilerden alıntı yapacağım zaman tarayıcıda açıp ilgili kısmı kopyalıyorum, entry numarasını da ancak sitede açınca görebiliyorsunuz zaten.

bunlar dışında kullanışlı bir uygulama, site yerine bunu tercih ediyorum. henüz her yere reklam sokmayı da beceremediler(muhtemelen halledilecek ilk sorun bu olur).

edit: az önce enteresan şekilde mesaj atmakta sorun yaşamadım.
    edit2: ilk mesajı arıyorsanız çalışıyor, cevap atmaya kalkıyorsanız klavye yine açılmıyor.