şükela:  tümü | bugün
  • an itibari ile play store ve app store'da yayınlanmıştır. buda uygulamadan girdiğim ilk entry.
  • şimdlik problemsiz çalışıyor. bir de tema değişse çok iyi olurdu.

özellikle parlak ışık hassasiyeti olanlar için gece modu benzeri koyu renkli bir tema şart.

edit :profil/ ayarlar bölümünde varmış. ayozgatli ve duvardan seken nota'ya teşekkürler.
  • uygulamayla birlikte ekşi sözlük'e profil fotosu ekleme özelliği bile gelmiş ama hala nick değiştiremiyoruz. :/
  • başlık ayrımı konusunda hala bir güncelleme gelmemiş olan uygulama. ayrılmış başlığa tıklayınca uygulamadan atıyor. ayrıca soru cevap köşeleri de sadece tarayıcıda çalışıyor.

içine internet tarayıcı koymuşlar, keşke onu da koymasalar, alan adını göstermiyor ve sadece "varsayılan tarayıcıda aç" "chrome'da aç" seçenekleri var. bağlantıyı kopya dayanıyor sun ve youtube videolarını youtube da izlemenin kolay bir yolu yok uygulama üzerinden.

bu arada mesaj kısmı da sorunlu, klavye açılmıyor. not uygulamasına yazıp buraya kopyalıyorum. entrilerden alıntı yapacağım zaman tarayıcıda açıp ilgili kısmı kopyalıyorum, entry numarasını da ancak sitede açınca görebiliyorsunuz zaten.

bunlar dışında kullanışlı bir uygulama, site yerine bunu tercih ediyorum. henüz her yere reklam sokmayı da beceremediler(muhtemelen halledilecek ilk sorun bu olur).

edit: az önce enteresan şekilde mesaj atmakta sorun yaşamadım.
    edit2: ilk mesajı arıyorsanız çalışıyor, cevap atmaya kalkıyorsanız klavye yine açılmıyor.
  • an itibari ile benim de deneme amacıyla yüklediğim uygulama. android versiyonunu yükledim. şu ana kadar sıkıntı yok. ayrıca şurada bahsettiğim gibi sözümde durdum ve profil resmimi ekledim. saygılar.

not: telefon oppo f1s. işletim sistemi android 5.0 sıkıntı yaşarsam buraya edit yaparım.

edit:

internet bağlantım olmasına rağmen uygulama veri indirmiyor. internet yokmuş gibi davranıyor. sayfalar yüklenmiyor. tarayıcı ile girdim çatır çatır açtı. bağlantı hızım da gayet iyi.

uzun zaman oldu düzelmiştir artık kurayım dedim ama tırt çıktı. olmamış...
  • yeni girdiğiniz entrynin profilinizde görülmemesi ve verilen şükuların, favların istatiksel verilere aktarılmaması problemi olan uygulama. uygulamadan çıkıp, tekrar giriş yaparak son girdiğiniz entrylere ve istatiksel verilere ulaşabiliyorsunuz.