şükela:  tümü | bugün
  • selam,

uygulama kullanılırken yaşanılan sorunların, uygulamanın eksikliklerinin farkındayız ve bu konuya ilişkin eleştirileri tek tek not alıyor, inceliyoruz. ekiplerimiz sorunları ve eksiklikleri düzeltme adına çalışıyor.

bu çalışmalar neticesinde çok yakında uygulamamızı kullanımı ferah ve güzel bir hale getireceğimizi paylaşmak isteriz.
  • 74 entry daha
    • bugüne kadar kalmasına şaşırdığım çağrı.
    • destek verdiğim kampanyadır.

acilen yeni güncellemeler gelmesi lazım, sürekli atıyor uygulama, debe gözükmüyor. biraz daha geliştirilebilir.
    • ekşi sözlüğün kendi uygulamasını kullananları görüp hayret etmeme sebep olmuş başlık. hayır herkes araştırıcı ruhlu, bilgiye önem veren insanlar olarak lanse ediyor kendini bu ortamda. sayın sözlük yazarları ekşi sözlüğün hali hazırda çok güzel bir mobil uygulanması bulunmaktadır zaten başka yazarlar tarafından geliştirilen. (bkz: şükela reader)
    • tarayıcıdan yazdıklarım uygulamada, uygulamadan yazdıklarım tarayıcıda görünmüyor :d yazı tabanlı bir sitede böyle büyük bir hata nasıl olabilir hayret ediyorum. sözlüğün yazılımcıları işi gücü bıraktı çaylaklardan kız ayarlıyor ellam.
    • yahu okudum 84 kişi aynı şeyi yazmış.

güncellemiyorlar işte , bunun nedenine inmek lazım. bence google adsense ile alakalı. reklam gelirlerinden kayıp yaşamak istenmiyor.

mobil uygulamada da reklam olabilir ancak kişilestirilmiş reklam olayı tarayıcıda daha verimli.
    • yerinde bir çağrıdır.

mobil uygulamalardaki reklam kazancını bilselerdi her gün güncellerlerdi.

bir tık bir dürüm

(bkz: entry okurken mobil oyun reklamı seyretmek)

(bkz: reklamları kaldır)

(bkz: inapp purchase)
    • gönülden katıldığım çağrı. lütfen düzeltin şunu.
    • daha önce defalarca yazarlar tarafından dile getirilen sorun. uygulamadan girdiğimiz entry bilgisayardan girince görünmüyor, bilgisayardan yazdığımız mobil üzerinden bakınca kuş olmuş uçmuş.mobilden mesajlaştığım yazarı bilgisayarı açınca göremiyorum delirtmeye mı çalışıyorsunuz bir tele bir pc ye bakıyorum delirdim mi diye.
      reklam gelirleri mi baltalanıyor çıkarları ne anlamıyorum iyileştirme yapmamak için. daha önce yazdım yine buraya da yazayım.

neden inatla iyileştirilmelerin yapılmadığını anlayamıyorum. illa herkes sözlüğe ulaşmak içim bilgisayar mı kullanmalı?

gündem filtresi yok.
      debe sekmesi yok.
      sürekli hata verip kitleniyor.
      soru-cevap etkinliklerinde akış yenilenmiyor soruları görüyorsun cevaplar yok.
      mesaj gönderim alım hataları veriyor.

yıl olmuş 2020, sözlük sadece gündelik eğlence okuma değil olağanüstü durumlarda (deprem, terör saldırıları vs) insanların ilk aklına gelen haber almak için ilk yöneldiği sayfa haline gelmiş. gelgelelim platform ticari, reklam gibi kaygıları nedeniyle app iyileştirilmeleri yapılmıyor yoksa koskoca sözlüğün bunu yapacak kişileri bulamadığını sanmam.

düzeltme: debe sorunu androide yönelikmiş. ayfoncular çok rahat okuyormuş meğersem. biz dış kapının mandalıymışız.
    • şu an uygulamaya giremiyorum. hata veriyor.
    • saatlerdir “ olmadı sonra tekrar dene” uyarısı ile karşılaşıyorum.

inceden tırstıktan sonra tarayıcıdan girdim.

ne gerek var bu tarz gerilimlere , düzenleyiniz lütfen efendim.
    216 entry daha