şükela:  tümü | bugün
  • akıllı telefonuma bir hevesle kurduğum eksisozluk uygulaması beni hayal kırıklığına uğrattı. sürekli kapanıyor ve hiç verimli çalışmıyor. acilen güncellenmesi gerekir.
  • (bkz: eksios) kullanarak üstesinden gelinebilecek durum
  • içler acısı durumdur.
  • ios versiyonunda varmı bilmiyorumda dmden yazarlarla birbirimize yürürken smile kullanamamak çok kötü amk.

hatunlardan whatsapp isteyelim sebebiyle mi yaptınız ? bandwith dolmasın diyemi .d
  • sözlük uygulamasının çökmesi diye başlık açacaktım hatta rezaleti diye *

arkadaş zaten kullanışsız, yavaş ve yeterince sinir bozucu.(senelerdir zavallı ekşin i kullanıyordum, engellediniz sanki çok güzel uygulama yapmışsınız gibi :( )

saatlerdir hata veriyor uygulama uyuz oldum. bulduğum boşluklarda instagramla beş dakika deyip saatler harcamayayım diye şuraya geliyorum. ama uygulama sık sık pert.
    geliştirin bi hızlandırın bi arayüz bişey yapın ya.
  • bu uygulamayı kim yapıyorsa allah onun evlerine ateşler salsın. bir uygulama nasıl böyle kötü olur. sabahtan beri gene giremiyorum. yeter düzeltin artık şunu.
  • uygulamada reklam alamıyorlar reklamlar falan gözükmüyor ondan dolayı.yani tamamen duygusal nedenler.sisteme ayak uydurmuşlar yapacak bişey yok.
  • kötüdür.
    ama yinede kullanmaya devam ediyorum.
    giriş hataları sık sık herkeste oluyor birde yetmez gibi video resim vs linklere girdikten sonra geri dönerken çökme sorunu yaşatıyor.
    bana özgü olduğunu sanmıyorum ama ilk çıktığı günden beri ekşi sözlük uygulaması durduruldu hatası devam etmekte.