şükela:  tümü | bugün
  • akıllı telefonuma bir hevesle kurduğum eksisozluk uygulaması beni hayal kırıklığına uğrattı. sürekli kapanıyor ve hiç verimli çalışmıyor. acilen güncellenmesi gerekir.
  • (bkz: eksios) kullanarak üstesinden gelinebilecek durum
  • içler acısı durumdur.
  • ios versiyonunda varmı bilmiyorumda dmden yazarlarla birbirimize yürürken smile kullanamamak çok kötü amk.

hatunlardan whatsapp isteyelim sebebiyle mi yaptınız ? bandwith dolmasın diyemi .d
  • sözlük uygulamasının çökmesi diye başlık açacaktım hatta rezaleti diye *

arkadaş zaten kullanışsız, yavaş ve yeterince sinir bozucu.(senelerdir zavallı ekşin i kullanıyordum, engellediniz sanki çok güzel uygulama yapmışsınız gibi :( )

saatlerdir hata veriyor uygulama uyuz oldum. bulduğum boşluklarda instagramla beş dakika deyip saatler harcamayayım diye şuraya geliyorum. ama uygulama sık sık pert.
    geliştirin bi hızlandırın bi arayüz bişey yapın ya.
  • bu uygulamayı kim yapıyorsa allah onun evlerine ateşler salsın. bir uygulama nasıl böyle kötü olur. sabahtan beri gene giremiyorum. yeter düzeltin artık şunu.
  • uygulamada reklam alamıyorlar reklamlar falan gözükmüyor ondan dolayı.yani tamamen duygusal nedenler.sisteme ayak uydurmuşlar yapacak bişey yok.