şükela:  tümü | bugün
  • akıllı telefonuma bir hevesle kurduğum eksisozluk uygulaması beni hayal kırıklığına uğrattı. sürekli kapanıyor ve hiç verimli çalışmıyor. acilen güncellenmesi gerekir.
  • (bkz: eksios) kullanarak üstesinden gelinebilecek durum
  • içler acısı durumdur.
  • ios versiyonunda varmı bilmiyorumda dmden yazarlarla birbirimize yürürken smile kullanamamak çok kötü amk.

hatunlardan whatsapp isteyelim sebebiyle mi yaptınız ? bandwith dolmasın diyemi .d
  • bu uygulamayı kim yapıyorsa allah onun evlerine ateşler salsın. bir uygulama nasıl böyle kötü olur. sabahtan beri gene giremiyorum. yeter düzeltin artık şunu.
  • kötüdür.
    ama yinede kullanmaya devam ediyorum.
    giriş hataları sık sık herkeste oluyor birde yetmez gibi video resim vs linklere girdikten sonra geri dönerken çökme sorunu yaşatıyor.
    bana özgü olduğunu sanmıyorum ama ilk çıktığı günden beri ekşi sözlük uygulaması durduruldu hatası devam etmekte.
  • (bkz: çökertme)
  • bugün bir entry girerken 3 kez göndermesi ile sinirimi bozmuş olup 2 tanesini silerken de sorun çıkarması çileden çıkarmıştır.
    zaten çökmelerinden bıkmıştım ama ne yapalım el mahkum.
  • sözlüğe sürekli telefondan giren azınlıktanım sanırım* ama hep sayfadan giriyordum. bu uygulamadan yeni haberim oldu *, birkaç gündür kullanıyorum ama nereden tema değiştiriyoruz bulamıyorum. biri anlatsin lutfen. sevemedim böyle beyaz beyaz. bir de yazılar kopyalanmıyor. ha bir de entrylerim liste şeklinde çıkmıyor. ya da ben yolunu bilmiyorum.
    aslında profil fotolarını görmek dışında bir artısı yok sanırım. onlar da bit kadar. milletin fotosunu çok da merak etmedigime göre* , söyleyin sürekli donan ve hata veren, sürekli hata raporu isteyen bu uygulamayı neden sayfadan rahat rahat okumaya tercih edeyim?