şükela:  tümü | bugün
  • desteklediğim kampanyadır. kişi başı 3,33 tl toplasak yetiyor ama ben kişisel olarak 5 tl vermeye razıyım.
  • adam başı 5 liradan 1000 kişi toplansa yapılabilecek kampanya. 10 lira toplanırsa adam başı 500 kişi de yetiyor.
  • dolmabahçe'de tencere tava çalınacaksa perküsyon performansına güvenen 10 kişinin ücretini karşılayacağım kampanya.
  • yirmi türk lirası ile ben de katılıyorum. daha da en az 5 kişi getiririm.
  • "izmir ve istanbul'dan kiralanacak iki vapur çanakkale'de buluşsun."
    (bkz: sembolik)
    not:ev ahalisi olarak bizden 100 tl. + sınırsız yaprak sarma çalışır.
  • çok kalabalığa gerek yok, 500'er kişiden 2-3 sefer yapalım. kelle başı 10'ar lira verip güzel bi boğaz turu yapalım.

hatta dur lan daha iyisi geldi aklıma. bunlardan 7-8 tane kiralayıp konvoy yapalım lan boğazda? hayri gülle gibi oldu ama bence gayet mantıklı...
  • temmuz ortası yapılırsa beni fethiyeye bırakma koşuluyla 200 tl vereceğimdir. hem koy koy gezeriz lan!

istanbul için de boğaz hattında tencere tava çalınarak turlarız miss. 5000 nereye yatırıyoz?
  • parayı nereye yatıyoruz dediğim kampanya.

yalnız hareket tarihini netleştirelim ona göre işten izin alacağım, son dakikaya kalırsa zor olur.
  • kocaman vapurda 500 kişi birbirimizi bulamayacağımız gezidir. ya attım ben ama hakikaten kaç kişi alıyor bir vapur bilen var mı ? tencere tava fikri çok makara olur kıyıdan kıyıdan gideriz hem.
hesabın var mı? giriş yap