şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 12 mart 2018 günü hatay ili samandağ ilçesinde meydana gelen polisin dur ihtarına durmayan şahsı vurması ve bu şahsın daha sonra hastanede hayatını kaybetmesi olayı ile alakalı söz konusu olayın hiçbir ulusal ,görsel ,yazılı basında yer almaması sebebi ile tamamen merak ve yazarların görüşlerini merak etmem sebebi ile açmış bulunduğum başlık (bkz: #74998105) ve bu başlık içerisine yerel haber kaynaklarına ait haberleri kopyala yapıştır ( tırnak içerisinde) yapmam , bu haberler içerisinde hayatını kaybeden şahıs ile alakalı ‘’ katledildiği’’ şeklinde cümleler geçmesi sebebi ile sanki bu yorumları , tanımlamaları ben yapmışım gibi gerek mesaj , gerek entry yoluyla neredeyse vatan haini terörist ilan edildim.hatta bazı çaylak arkadaşlar ‘’ polis nefretini git afrin de yap ‘’ şeklinde mesaj attılar.
    bu böyle olmamalı arkadaşlar, kimin neler için ne kadar mücadele ettiğini bilemessiniz , bana küfür edin, saçma sapan yazıyor deyin, ama beni terör , terörist seviciliği ile suçlamayın, anlayıp ,bilmeden kimseyi suçlamayın, saygımı kaybetmek üzereyim.
    edit.