şükela:  tümü | bugün soru sor
 • birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde kurulması gereken güvenlik timi. bu tim izin verseler cudi, mahmur ve dersim dağlarındaki özgürlük savaşçılarını anında bitirebilir.

  yani şöyleki

  1 ekşi sözlük milliyetçi dangalakus insanı = 10.000 kişiyi yok eder.

  temellerini atıyorum hayırlara vesile olmasını dilerim.

  ccc ekşi sözlük bordo klavyeliler vatan sana canım feda timi ccc
 • facebook vatan kurtarma timi'nin yan kollarından biridir.
 • mısırdaki ayaklanmanın bir facebook sayfasının aksiyonları sebebiyle başladığını göz önüne alırsak ekşi sözlük gibi türk sosyal medyasının dibi bir sitede yapılacak yorumlar da dahil tüm tartışmaların geleceğe dönük sonuçları olacaktır. bunu bilmemek, hatta "vatan klavyeyle kurtarılmaz" demek saçmalıktır, kimse yazmasın, kimse okumasın, kimse duygularını paylaşmasın. peki bizi, milletimizi biraraya getirebilecek bizi yek vucüt yapabilecek şeylerden vazgeçmenin ne anlamı var? edebiyat yapmıyorum, kafanızı kumdan çıkarıp etrafınıza bakın, bu ülke ihtilal gördüğünde ilk yapılan şey trt binasının ele geçirilmesiydi. sebebini merak ediyor musunuz? iletişimi kesmek istiyorlardı çünkü, sadece izin verdikleri haberleri almanızı sağlayacaklardı. kahvelerde 3 kişi oturunca neden grubu hemen dağıtıyorlardı peki? birlik olmalarından korkuyorlardı çünkü. şimdiyse tutturulmuş burdan yaptığınız yorum bi boka yaramaz deniliyor. birliktelik, kardeşlik hele hele ki vatan sevgisi türk milleti olarak hangi görüşe sahip olursak olalalım tek ortak noktamız.
  ülkeyi kaosa sürüklemekten kurtaracak tek şey de bu zaten..
 • akp kurmaylarına nispeten daha çok çözüm odaklı, daha aklıbaşında ve netice itibarıyla daha başarılı oldukları söylenebilir.
 • sanal alemde vatan kurtaran insanlar ordusunun sözlük tugayı. bolca nefer bulur bence. vatan kurtarmadıkları zamanlarda sadece ölüm yıldönümlerinde hatırladıkları sanatçılara methiyeler düzerler ve manşetleri sözlüğe taşıyıp komikli "ne olacak bu ülkenin hali" altmetinli enrtiler döşerler.
 • çaylak favlarınım gazıyla ota boka terör propagandası kendisi gibi düşünmeyen herkesi terörist ilan eden tim.

  büyük oranda akp’li olup 4-5 sene önceki memlekette herkesi ergenekoncu/darbeci ilan eden tayfanın da ta kendisidir.