şükela:  tümü | bugün
  • bugüne kadar kimsenin dikkatini çekmemiş sanırım. ya da ben bulamadım. player o kadar ilkel, kötü ve dandik ki videoyu ileri sarmak istediğiniz zaman tıklamaları algılamıyor, çoğu zaman video açılmıyor. mükemmel bir metro ethernet hattınız bile olsa 5 sn. sonrasını render edemiyor. reklam aşamasının kanserliğinden bahsetmiyorum bile. böyle bir platform için güncel ve kullanışlı bir player include etmek bu kadar zor olmamalı.
  • 59 saniyelik video izlemek için girip, sinir stres sahibi olarak çıktığımız video player.
  • aplikasyonun da ondan aşağı kalır yanı yok. telefon bile gaza geliyor;
    " bu program 1 hafta içinde 40 kez sorun çıkardı siliyimmi ? " dur dur diyorum.
    sonra yine uyarı ,
    " abi böyle olmuyor siliyorum ben bunu " bi dur bişi olmaz diyorum idare et.

bi sabah bi kalktım silmiş herif , haberi yokmuş gibi davranıyor. ( note 3)
  • sana burdan bi include ederim var ya.
  • ses düğmesinin açığa çıkabilmesi için, önce play tuşuna basmanız ve bunu takiben tüm mahallenin ayağı kalkması gerekmektedir. ses düğmesi açığa çıkığına göre, şimdi sesi kısabilirsiniz.

ya tamam, windows'un kendi ses düğmesini de kullanabilirim ama şu dünya da bir de kullanıcı alışkanlığı diye bir şey var. akıntıya karşı kürek çeken bir editör yapmak kimin aklına gelmiş ki?
  • mobilden girerken başlı başına bir işkence biçimidir . ulan şu ekşi şeyler zamazingosuna yapacağınız yatırımın onda biri ile bu player geliştirilir, burası yerli youtube olurdu.

(bkz: çok dürüm yemenin vizyonsuzluk yapması)
  • o kadar açık kaynak kodlu yüzlerce player olmasına rağmen en sikko sistemi kullanmasından dolayı oluşan dandiklik.

mobil olayına hiç girmiyorum. allah belanızı versin.