şükela:  tümü | bugün soru sor
13 entry daha
  • o çocukluğu parayla değil ya. onun için öyle davranıyorlar ve maalesef sözlükte çok var.
  • insanları provake edersen senin hakkında da başlatırlar
  • hiç kimse ifade özgürlüğü düşünce özgürlüğü zırvasını yapmasın.. halka aleni şekilde kin nefret kusan, ölmesini isteyen, katliam olmasını isteyen terörü destekleyen kimsenin düşüncesi özgür olamaz.. olmamalıda.. herşeyin sınırı var..
  • yapılması gereken soruşturmadır.
    yazarken iyiydi tabi şimdi savcı hakim karşısında konuşsun bakalım. konuşabilecek mi çok merak ediyorum. iki kelimeyi bir araya getiremez büyük ihtimalle. gereken ceza neyse verilsin. kolay bir şekilde kurtulmaz umarım.
    ancak dikkat edilmesi gereken başka bir konu daha var.
    böyle aptal ve gereksiz insanlar yüzünden ekşisözlüğün adı lekeleniyor. gerek basında gerek sosyal medyada ekşisözlük hakkında olumsuz haberler yapılıyor.

ekşisözlük yönetiminin böyle durumlarda dikkatli olması gerekir.
    işgüzarın birisi çıkar sözlük hakkında soruşturma başlatır sonra al başına belayı. kapatmaya kadar gider uğraşır durursun.
    yazar alımı yaparken daha fazla kriter koymalısınız. yoksa hepimizin canı yanacak.
  • anasını karıştırmayın,
    kendisi terör seviciliginin cezasını çeksin dediğim gayet de sevindiğim haberdir.. bunun bir cezası varsa lütfen uygulansın.. böyle faaliyete geçmemiş suçların tedbiri alınmazsa yarın benzer haberlerin failleri olarak karşımıza çıkar bu pis zihniyetler..

düşünüyorum hatta uzun uzun düşünüyorum da akıl erdiremiyorum, o görüntülerden sonra nasıl aynısını burada görmek isteyebilir bir insan? bunu diyen insan değildir zaten de işte.. hâlâ inanamıyorum..

tanım: ceza verilmesi gereken, yazar değil sadece yazan birinin hakkında işlem başlatılması haberi..
  • (bkz: svihs)
  • (bkz: içinin yağları erimek)

sosyal medya nelere kadirsin. diğer şikayet edilenleri de merak etmiyor diilim.
  • çok iyi olmuştur, çok da güzel olmuştur.

bol bol iç geçirirsin şimdi bebeğim. ahahah.
  • terörü destekleyen ve en kutsal değer olan yaşama hakkınin sona ermesi için sözlü dahi olsa nefret ve şiddetle destek veren herkesin ceza alması gerektiğini düşünüyorum. destekledigim ve sonunda malum şahsın ceza almasını istediğim soruşturma.
  • gecemi güzelleştiren olaydır.
85 entry daha