şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük'ün ilk dönemlerinden beri takipçisiyimdir, 1-1.5 sene önce de yazarı oldum. bir sürü konu hakkında bir sürü yorum okudum. genel ortalamaya göre konuşuyorum;

herkes 7/24 sevişiyor, sevişmek ne kelime bu cinselliği tarif edebilecek henüz dünya üzerinde üretilmiş bi kelime yok, öyle bir cinsellik var, herkes müthiş yakışıklı, müthiş güzel, müthiş zeki, kariyerinin zirvesinde, kariyerinin zirvesinde bile sevişiyorlar, dünyadaki tüm karşı cinsler bunların peşinde, kendi söyledikleri %1000 doğru başkalarının söyledikleri kesinlikle yanlış ve aksi ispatlanamaz durumda, öyle bir sosyallik ki 24 saat yetmiyor, 25 saat olsa onunla da sevişecekler, ülke bunların eline verilse müthiş düzeltecekler her şeyi, her konuda uzmanlar, uzman uzman sevişiyorlar, şimdiye kadar hiçbir film güzel değil, hiçbir müzik olması gerektiği gibi değil, herkes uzun boylu fit sanarsın alman ari ırkındanlar, felsefeyse felsefe sanatsa sanat bilimse bilim alayında söyleyecek en az 1000 sözleri var, müthiş bir zekaya sahipler ki kimse bunları anlamıyor ama anlasalar muhakkak sevişecekler, türkiye'deki herhangi bir üniversitesinin bunlara eğitim vermesi mümkün değil çünkü bunlara üniversite ne katabilir ki en fazla sevişecek insanlar bulabilirler, futbol sevmezler futbol halkları gerçekleri görmekten uzaklaştırır ama en holigan da bunlar, bir futbol takımındaki yedekler dahil herkesle sevişebilirler, gece yatmadan önce muhakkak kitap okurlar en iyisi okurlar....

falan filan, üşendim daha devam etmeye.

lan oğlum nasıl bir topluluksunuz siz. lan ben sıkıntıdan ölüyorum, evden işe işten eve monoton bir hayatım var, siz ne yiyorsunuz da ne içiyorsunuz da kimlerle nerelerede takılıyorsunuz arkadaş.
  • %70 bir şey.
    % 29,998 başka bir şey.

%0,002 ben.
  • popüler denebilecek veya takipçisi çok olan da denebilir, bu tip yazarlara mesaj atarken dikkatli olun . karşınıza bol miktarda ukala çıkabilir. siz yazılarını takip ediyorsunuzdur.yazılarında kendince samimi bir ortamdaymış gibi de yazarlar bunlar.bütün bu hissettiklerinizle o popüler yazara mesaj atarsınız.sanırsınız aynı samimiyetle karşılaşıcağım.aaaa bir de bakarsınız karşınızda bir adet ayar verici ukala ?? boşverin kendisini.takip etmeyin. engelleyin.müstehaktır .
  • kaderleri ne söylüyorsa tamamı yalan sanıp kendilerine aşık olacak karşı cins sözlük yazarlarını beklemekle kalmayıp, yer yer salça olmaları yok mu bitiyorum bu hallerine asdf.
    benden tüm ekşicilere gelsin.
    kader ne söylüyorsa
  • çoğu zaman beni hayal kırıklığına uğratıyorlar. hemen her gün sol tarafta kadınlarla ilgili açılmış 2-3 tane cinsiyetçi başlık gördükçe mesela. ya da başlıklarda yazılmış ayrımcı, çifte standartlı, saygıdan uzak, alıntı olduğu halde el emeği olarak itelenen girdileri gördükçe. yıllar önce olsa türkiye'nin düşünceye, saygıya, özgünlüğe en değer veren sosyal platformunun üyeleri diyebilirdim. ama şimdi çok da abartılmamaları gerektiğini düşünüyorum.
  • + özgürlükçü ve sosyalist görünüp kendi düşünceleri dışında fikir beyan edeni yerle yeksan edip aşağılamaları.
    + siyasetle yakından ilgileniyor gibi görünüp oy verme zamanlarında avrupa turu yapma peşinde olmaları.
    + insanlara karşı peşin hükümlü olup empatisiz ön yargı ile dolu olmaları
    + karşı fikirle mücadele etmenin burda paragraflarca metin dökmek olduğunu düşünmeleri. gerçek hayatta ise taş üstüne taş koymaktan kaçmaları.
    + siyaseti yönetenlerin aslında ne yaptığından habersiz olup burda onların avukatları kesilmeleri.
    + aşırı hayvansever aşırı insan sever görünüp evde annelerine, babalarına veya eşlerine, sevgililerine anlayışsız davranmaları ve çoğu zaman bilerek zulüm etmeleri.
    + ülkede yaşananların farkında olup mücadele etmek yerine ülkeyi terk etmek için tir tir titremeleri.
    + her konuda bilmişlik taslayıp aslında bilmenin ukalalık olmadığından haberdar olmamaları
    + tartışma kültürü ve fikir alışverişinde bulunmanın ne demek olduğunu bilmemeleri.