93 entry daha
  • başın bitten götün zikten kurtulmasın.
  • "ayak serçe parmağını sehpaya çarpasın..." şeklinde olabilendir.
  • beddua etmem; ama etmek zorunda kalırsam, "kulaklığının teki bozulsun" favorimdir.
  • allah da sana benim gibi üçüz çocuk nasip etsin inşallah amin
  • bence en vurucusu "ocağın sönsün"
    bi de ananem gözüne duman çökesice der birine çok kizdi mi.
  • ıslak duş perdesi vücuduna yapışsın inşallah.!!!11!1!!!1!
  • bundan 6-7 sene öncesine kadar mistik bir şekilde beddualarımın tuttuğuna inanıyordum. daha doğrusu, nazara bedduaya inanmasam da, bir şekilde ettiğim beddualar ile gerçekleşenler arasındaki ilişki görmezden gelinebilecek gibi değildi.

sonradan fark ettim ki, birinin başına rezalet şeyler gelmesini hayal edecek kadar o insandan tiksinmişsem, kafayı takıp baya onu gözlüyor, sonra da patlayabileceği hassas noktaları bilinçli ya da bilinçsiz fark ettiğim için, bu ipuçları üzerinden çok olası beddualar ediyormuşum!

"umarım idari kurul onu benim tanıdığım, gerçek haliyle tanır." gibi. benim tanıdığım gibi görüp ne yapacakları tanımlı dahi değil. görmeleri yeter. kainattan beklentim bu kadar mütevazi yani. ya da çaktırmadan çok kibirli. bilemedim. ama çok güzel tuttu, o ayrı. tuttu, çünkü hem efektif hem de olası olan en iyi beddua oydu. ya da er ya da geç olacaktı.

o yüzden, sizin beddualarınızı bilmem de benimkiler çok gerçekçi böyle. haliyle genelde tutuyorlar. ben de - altta yatan süreci adım gibi bilsem dahi - kendimi bir kahin zannedip mutlu oluyorum. bu da benim küçük frp oyunum.
38 entry daha
hesabın var mı? giriş yap