şükela:  tümü | bugün
  • ''trt'de yayınlanan çizgi filmde hayvanla ilişki'' başlığına iki dakika bakınca artık iyice ikna olduğum saçma sapan bir davranış biçimi.
    hiçbir şeyi sorgulamak yok, empati yok, farklı bakış açılarıyla değerlendirmek yok, öne sürülen bir önermeyi incelemek yok. ne var? sikim hıyar diyene bir avuç tuzla koşmak var, linç kültürü var, bir bok bilmeyip uzman edalarına bürünmek var.
    yukarıda bahsettiğim başlıkta paylaşılan videoyu açıp, malum iddiaya sebep olmuş sahneye yazarların yüzde doksanının bakmaya bile tenezzül etmediğinden adım gibi eminim ve konu her ne olursa olsun bu zombi sürüsünün yaklaşımı tamamen aynı.
    kaç yıldır okurum şu sözlüğü kalitenin bu kadar düşmesine dayanamıyorum, yazık günah.

haklıydım editi: https://www.facebook.com/…im/posts/1626945034098169
    olay sizin hastalıklı beyninizde olup bitenlerin ürünü, yanlışınızı düzeltmeye çalışan insanlara da hakaret edin ki zeka seviyenizi iyice anlasın herkes. mesele her şeyden önce yapımcı stüdyonun itibarının karalanması, adam çizgi filme seks sahnesi çizecek kimse de farkedip ''bu ne lan!'' demeyecek değil mi? güzel kafa amk, sanki ren ve stimpy show izliyoruz. bir de bu kafada adamlar başkalarını salaklıkla suçluyor :)
    edit2: entrylerinizi silip kaçarken en azından bir pardon deyin ölmezsiniz :)
  • hayatında birey kavramı olmadığı için açık giyinenleri uyarmayı kendilerine misyon edinmiş dedeleri "aklı fikri hep seks" diyerek küçümseyen muhteremlerin, gaipten seks görüp, kendi yankı odalarında coşma halidir.