şükela:  tümü | bugün
  • durumun buraya kadar geldiğinden ya da geleceğinden şüphe duyduğum sözlük yazarlarındaki vahim hal olabilir. vardır demiyorum ama son zamanlarda takip ettiğim kadarıyla gündem ve yazılan yazılar dolayısıyla yoktur da diyemediğim yazarlar olabilir.

başlığı açtım diye üzerime gelebilirsiniz belki ama bildiğin millet ilan verir gibi sevişmelik birini arıyorum diye yazıyor. biri boyunu ölçüsünü vs.. kadın erkek ayırmıyorum zira bilmiyorum. hani burada artık bir piyasa kuruldu da bu işi paralı yapanları varsa püff.

ekşi sözlük yazarı nickli olmam sizde algıda seçicilik yapmasın. yok öyle bir şey..
  • bir duj olmuş 525 tl hesabı sen yap , ne kadar sevişiyoruz.
  • bu devirde parasız seks mi var amk.
    birine nakit ödüyosun, diğerine parayı harcıyorsun, tek farkı bu.
  • hiç bir parayı öpmedim ve cinsel yerlerime temas ettirmedim. yapacak kişilerin olacağına da inanmak istemiyorum.parayı neremize sokacağız veya paranın neresine sokacağız?
  • kur dan dolayı fiyatlar acayip yükselmiştir.
  • kime vurduruyoruz diye merak ettiren tespit.
  • eskiden karşıydım hala tercih etmem ama paralı seks bu devirde daha mantıklı, namuslu kızlarımız menfaat dışında zaten bir erkeğe yanaşmıyor, gece takılıp eve atmalık kızların gözü açıldı 1000'lik yapmadan bırakmıyorlar ve hep aynı, 1 kilo makyaj vasat yatak performansı. 1000tl yani 190 dolar verip iyi bir yabancı uyruklu kadınla 1 saat takılmak daha iyi.
  • tabii bura sözlük değil zaten matild manukyan genelevi.