şükela:  tümü | bugün
  • cenazemde adiemus'un "zarabanda" parçası loop halinde çalsın..
  • kimse üzülmesin ardımdan..
    ne de olsa değmem..
    ne de olsa yalnızız şu koca dünyada..
    ne de olsa ölüm gelip bulacak bir gün hepimizi..
    öyleyse boşverin beni...
    hiç var olmamış sayın...
  • onurumu korumam açisindan 4. nesillikten gammazliga terfi ettirilmek,en azindan öbür dünyada hava atabilmek...(bkz: uçmak)`
  • ben öldükten sonra bütün entrylerim tegv'na bağışlansın. insanlar okuyup feyz alsın.
    hayatım kitaba alındığında çeşitli alıntılar yapılsın entrylerimden. hatta kitaptan uyarlama bir film çekilirse beni rum lobisine rağmen antonio banderas oynasın. filmi mustafa altıoklar çekmesin! ille belgesel olcaksa can dündar hazırlasın
  • organlarım sol ayağım hariç hiç bir yere bağışlanmasın. bari frikik yeteneğim yaşasın benden sonra. ayağımın takılacağı adam bilhasa fenerbahçeli olsun. fenerbahçe öldüğüm haftaki maçına siyah bantla çıksın. saygı duruşunda küfür edilmesin. gol atan oyuncu golünü bana hediye etsin. 22 numaralı formam emekliye ayrılsın. şükrü saraçoğlu'nun çatısına asılsın
  • parklara heykellerim dikilirse beni biraz daha zayıf yapsınlar. o parklarda tuborg ve carlsberg bira içilmesine izin verilmesin
  • gazete ve dergilerde çıkacak fotolarım karşıdan çekilmiş olsun*
  • adımı şöyle trafiğin çok olmadığı sessiz sakin sahil yolu üzerinde bir caddeye versinler.
  • mezarım deniz manzaralı olsun. bol yağmur alsın. ille adak adıycam diyenler çaput bağlayıp mum dikmesin. adıma kurulan vakfa bağış yapsılar. cenazeme de çiçek böcek yollamasınlar vakfa bağış yapsınlar. toplanan paralarla şeftalili lipton ice tea akan bi sebil yapılsın. mezar taşımda dördüncü nesil azimli yazar yazsın (bkz: sözlük yazarlarının mezar taşı yazıları)