şükela:  tümü | bugün
  • cok mesgul olduklarini dusundugum kisiler(?)dir.
    yolladiginiz mesajlara cevap vermezler. aylarca caylak birakirlar. cünkü siz bir sozluk yazari degilsinizdir, olmaniz icin 1 yil caylak kalmaniz gerekmektedir. haklilardir. sonuna kadar destekliyorum kendilerini. *
    edit: 2 aydir 2000. caylak olarak beklememden sonra, artik bisileri degistirmeye calistigini iddia eden yönetimdir. 2 ay daha beklemeye raziyim.
  • siyasi bir entry im yuzunden beni çaylak moduna geçirmiş. korkaklardır.
  • hiçbir görüşü ve zümreyi tam olarak tatmin edememelerinden sebep en azından "adil" olduklarını iddia edebilirim.
  • 7.07.2012 tarihinde owencan olmanın bana verdiği yetkilere dayanarak el koyacağım vasat yönetim. ssg o7* ve çetesini ciddiye almaya dursun, görüp görebileceği en büyük sözlük isyanını başlatacağım o tarihte.
  • (bkz: #24153363)

diyecek hiç bir şey yok.

ya para çok tatlı geldi ya da göt korkusu insana her şeyi yaptırabiliyor.

tanım: sıradan bir bakkalınki gibi bir yönetim.

edit: aklıma geldi, acaba %50 ile ilgili bir durum mudur?
  • savunucusu olduklarini iddia ettikleri ''biz oyle bir platformuz ki binlerce fikirden insanin bir araya geldigi, dusuncelerini ozgurce paylasabildigi, tartisabildigi, dinamik bir topluluguz'' fikrine karsilik, soyle bir bakiyorum da gun itibariyle kendilerini savunanlarda
    ''abi adam sana para vericem mi demis? yoo. seni kandirmis mi? kurallar belli yazdiklarindan sen sorumlusun, zaten o yazdiklarini yiyorsa git, disarida soyle de gorelim, he iste.'' mantigi gozlenebiliyor. degisik.
  • ben ekşi sözlük'ü adeta pazarlamakla mükellefimden;

ileri demokrasinin fazla ileri gitmesinden olsa gerek;

bir adım daha öteye geçmişlerdir...
  • omurgası inci sözlük yönetimininki kadar yoktur, bu çok net.
    inci sözlük moderasyonu, o iğrenç cevahir olayından sonra bile yazarlarının arkasında durmuştu bir şekilde. her ne kadar bu durumu hiç tasvip etmemiş olsam, hatta bu tutum karşısında inci sözlükteki yazarlığımı sildirmiş olsam bile adamlar böyle bir olay karşısında bile yazarlarının arkasında durdu. bizimkiler hala ferrari peşinde koşsun. iyiymiş.