şükela:  tümü | bugün
  • tam hali “ekşi sözlük yönetimi’nin yazarları yazar yapmadan önce dil bilgisi sınavı yapması” olacaktı ama malum sınıra takıldı.

tahmin ediyorum ki; benim gibi daha nice arkadaş bu durumdan ötürü zor anlar yaşıyor, insanların yazdığı ya da yazmaya çalıştığı metinler okunmaz hale geliyor ve bizlere de bir zulüm veyahut bir işkence ortamı doğuyor. çok acı çekiyorum sözlük, hem de çok...

bu yazar arkadaşınızın sizden ricası aşağıda belirtildiği üzere şudur:

1- yazarlar yazar olmadan küçük ama etkili bir dil bilgisi sınavına girsinler.

2- sınavda başarılı olmayanların ıp adresleri milli eğitim bakanlığına gönderilerek, yasal işlem başlatılsın. ilkokula geri gönderilsinler.

3- yanlışlıkla yapılan hatalar belirli bir ceza puanı çerçevesinde affedilsin.

4- 1 ay içerisinde 10 tane yazım hatası yapan yazarlar 1 günlüğüne çaylak konumuna indirilsin.

5- aşırı derecede küfürlü konuşan yazarlar profillerine girdiklerinde tam boy halkın işaretini görsün.

umarım siz sevgili yazarlar ve sen sevgili yönetim beni anlar ve ufak da olsa bu düşünceyi düşünmeyi düşünebilirsiniz.

saygılarımla,

commodude