• ukteyi dün onurkayabasi vermiş, doldurmak bana nasip oldu.

ana sayfada çıkan yeni reklam hedesi. dürüm parası bitmeye başladı herhalde, herkesin reklam verebileceğine dair reklam atıyorlar*
  • sözlüğe vereceginiz paranın yarısını bana verin deli sikmiş gibi sabah akşam entry gireyim .
  • "reklamseverler" demiş adam ya :)) allah da seni güldürsün.
  • eleştirdiğiniz kurumun kurumsal ekşi hesabı tarafından taciz edilmenize de yarayan sistemdir.
    ortamı iyice şikayetvar'a çevirdin kanzuk bey. az insaf be, burada da nefes alamıyoruz sayende.
  • ilan-ı aşk veya evlenme teklifi de mümkünse tadından yenmez*
  • reklam onay süreci hakkında bilgi alabilir miyim
  • ekşi sözlük’e reklam vermenin artık yeni bir yolu var; dilediğiniz bütçeyle reklamınızı oluşturup, kredi kartınızla online ödeme yaparak, sponsorlu içerik doğal reklam modeliyle reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

ekşi sözlük’te sponsorlu içerik modeliyle reklam vermek için, kullanımı oldukça kolay olan nativespot üzerinde üyelik açıp, reklamınızı “kampanya oluştur” sayfasından hızlıca oluşturabilirsiniz. ekşi sözlük’e herkes, nativespot üzerinden, herhangi bir teknik bilgiye ve desteğe ihtiyaç duymadan reklam verebilir.

reklamverenler için verimli ve ekonomik bir alternatif olan, aynı zamanda ekşi sözlük’ün doğasına da uygun sponsorlu içerik modelini deneyimleyebilirsiniz.
  • "dürümcü şu benim entryleri bi milyonluk sol framede parlat cilalı olsun be" dememe sebep olan slogan.
  • sevgili ekşi. lütfen reklam alırken kalitesine de bakın. mesela şu orhanlı rexona reklamı gibi kötü reklamları almayın. sen ekşisin geniş düşün, büyük resmi gör. ( o reklam da amma kötü be kardeşim. hem adamdan hem markadan soğudum)
hesabın var mı? giriş yap