şükela:  tümü | bugün
  • uzun bir süredir sol frame de şöyle 250 300 entrili ateist-müslüman tartışması görmedik. eskiden her hafta bir iki defa gündeme oturan bu başlıklar şimdi neredeyse hiç yok ya da politik başlıkların içine serpilmiş durumda. bu tartışmaların güzel yanı yüz yüze yapmaktan daha kolay olmasıydı. özellikle islamı savunan bazı yazarlar derslerine iyi çalışmış olurlardı. onlardan çok sağlam entryler okuyup epey bilgilendiğimi hatırlıyorum.
  • uzun bir süre sonra ekşiciler olarak hakk'ın yolunu bularak ona iman etmeye başladığımızın göstergesidir.

(bkz: thor)
  • eşşeğin aklına karpuz kabuğu getirmek
  • harika bir olay... sanki buraya din tartışması okumaya geliyoruz, din felsefesi okumak istesem, açar kitap okurum. tabii isteyen tartışır o ayrı da şahsen sürekli o başlıkları görmek beni soğutuyor.
  • aynı kalabalık şimdi seksli başlıklarda toplanıyor. yıllar geçtikten sonra sözlüğün evrildiği durumu görünce, gecenin bi körü batman gibi gökdelenin tepesine çıkıp bu kaotik pislik yığınını uzaktan izleyesi geliyor insanın.
  • doların uçması ve ekonominin altüst olmasından dolayıdır, ülkenin geldiği hale bak amk*
  • gerek olmamasındandır. artık iki uç görüşün aptalları ile uğraşmanın anlamsız olduğunu fark ettik ve saldık onları. aptal'ın ideolojisi sadece aptallıktır, aptalla muhabbet etmek gereksizdir.
  • müslümanlarda dinlerini savunacak yüz kalmadı da ondan.

akp adamları utanç içinde bıraktı resmen.
  • mesih falan geldi de benim mi haberim yok. dini tartışmalar bittiyse kapatın gidin birader siteyi. ekşi'de din muhabbeti ve seks muhabbeti asla bitmez.
  • aynen ateist tezleri bilimsel anlamda çöktü ondan bitti tartışmalar. hayırdır bilim adamları allah'ı mı gözlemledi de ateizmin tezleri çöktü, yoksa sadece bizim mi haberimiz yok bundan.