şükela:  tümü | bugün
  • @mabeynihumayun nicki yazar tarafından gerçekleştirilmiştir. bakalım bu nefret suçlusu şahıs yine ekşi sözlük moderasyonu tarafından korumaya mı alınacak yoksa gereği mi yapılacak!

--- alıntı ---
    “bence bu orospu çocuğunda virüs falan yok, sırf menfaat sağlamak için, ceza sahasında kendini yere atıp penaltı almaya çalışan öğrencileri gibi attı oltayı.”
    --- alıntı ---

silip kaçarsa diye ekran görüntüsü: https://i.hizliresim.com/oeft4l.jpg

edit: entryi silip kaçmış ama bu onu kurtarmayacak, ekran görüntüsüyle beraber emniyete şikayet edildi.
  • hadi adam bi hata yapmış,sen neyin peşindesin?
  • bu mecrada fenerbahçe teknik direktörlerine de küfürler edildi, cumhurbaşkanına da küfür edildi, atatürk'e de küfür edildi. insanların kutsal gördükleri diğer bir çok unsura da küfür edildi. fatih terim'e de küfür edilmesi ne yazık ki normal. hasta olması * durumunun bunun önüne geçmesini beklemek ne yazık ki anormal. insanlar sanal maskelerin altına saklanıp bu tür saygısızlıkları yapmaya devam edecektir zaten.
  • bana göre başlık açılmasına gerek olmayan olay.

ben şahsen böyle bir şey gördüğümde daha ağır küfürler ederek özel mesaj yoluyla karşılık veriyorum. yapılması gereken de budur. her küfüre başlık açarsak işimiz var.

örneğin zamanında tokyofondip ağliyor adlı bir orangutan fatih terim için vatan haini demişti. veledin ağzına öyle bir sıçtım ki olayın üzerinden aylar geçmiş olmasına rağmen hala hırsını alamadı. nickaltıma 20 civarı entry girmiş embesil*.

özetle, sen de ona küfretseydin. hatta ben edeyim şimdi.
  • ne yazık ki başlık altına yazılanlar da anlıyoruz ki ekşi sözlük’te küfür ve hakaret oldukça sıradan bir eylemmiş gibi algılanıyor. yöneticiler bu tarz küfürlere müsade ettiği için yazarlar da ancak karşılık olarak küfür ederek kendince adaleti sağlamaya çalışıyor. fakat sosyal medyada suç işlemek bu kadar basit olmamalı.

adam diyor ki “bu sitede atatürk’e bile küfür ediliyor nolmuş yani?“

atatürk’e küfür edilen bir ortamda direkt ekşi sözlük davacı olmuyorsa böyle siteye de yazıklar olsun.
  • ekşi sözlükte küfür yemeyen var mı ki başlık açıyorsunuz.
  • (bkz: #104032484)
  • hayırdır fatih terim'e küfür edilemez mi? tapmaya mı başladınız lan şimdi de tanrı gibi?*
  • uçurulmaktan bahseden yazarın formatın ırzına geçmeyi bıraktım kendi açtığı başlığın altına defalarca entry girmesi olayına konu olmuş küfürdür.bence ikinizin de uçurulması gerekiyor ama uçurulmayacaksınız.bunu bildiğin için bu şekilde küfürler de edilebilyor sözlüğün ırzına da geçilebiliyor.edit denen bir zamazingo var.cevap vereceksen millete özelden yaz.gereksiz yere duyar ve fav kasmakta üstünüze yok.