şükela:  tümü | bugün
  • bu sözlükten tanıdığım kızların hepsi çok çirkin. yok çirkin kız yoktur, yok iç güzellik diyecekler okumasın gerisini. peki güzel kızlar nerede? bunun cevabı da güzel kızların sosyal hayatta yeterince ilgi gördükleri için bu tip bilgi, belge işlerine pek girmemesidir.

güzel bir kız ortalama yüz tanışma mesajı alıyor. her birine iki dakika ayırsa iki yüz dakika yani üç saati aşıyor. o kadar meşguller ki bu kontesler yazar olayım sırada bekleyeyim tribine giremiyorlar. e her ortamda sıra beklemeden ön saflara konuçlanmaya alışmışlar bir de bununla mı uğraşacaklar.

yani güzel kız arayan genç delikanlılar instagram, twitter vs kassınlar. burada yok hacı.
  • (bkz: 404 not found)
  • ekşi sözlük'te hiç kız olmamasın doğal sonucu.
    (bkz: there are no girls on the internet)
  • "ehe ehe ama beni daha görmedin." içerikli mesaj beklentisi ile ortaya çıkarılmış önerme. ters psikoloji işe yaramıyor dostlar 2009 sonrası bitti o dönem.
  • hepsini 2001 - 2006 yılları arasında yedik. ondan yoklar.
  • kiz buluyor da guzelligini sorguluyor denilesicelerce dusunulen sebeplerdir.
  • (bkz: arayan bulur)

hayır yani bulunmuşu var.*
  • güzellik göreceli bi kavram tabi ama benim tanıştığım bayan arkadaşlar çok tatlı hanım hanımcıklar vala. yanlış yerde aramaya inanıyorsunuz dostlar.

badilerime selam çakarak gecenin yalakalığını kapatmış bulunmaktayım.
  • ben böyle olta görmedim.