şükela:  tümü | bugün
  • gece yarısı beni derin düşüncelere sevk eden bir gerçek. gerçekten insanlar "bugün havacılık kanalında ne yazıldı acaba?" diye kontrol ediyorlar mıdır? yoksa "havayolu şirketlerinin bilet fiyatlarındaki dalgalanmalar"ı araştırmak için fazla bir şey mi #havacılık kanalı?
  • spor kanalından daha gerekli, nitelikli hatta eğlendirici içeriklerin olduğuna emin olduğum kanaldır. hatta topluca havacılık kanalına siktir olup gitsek ne güzel olur. bütün gün arda turan'dan başakşehirden falan konuşmak yerine uçak aerodinamiği konuşmaya razıyım.

not: ağır sözelciyim
  • yakışıklı bekar pilotlar, güzellik yarışmalarından fırlamış alımlı hostesler, egzotik destinasyonlara yapılan uçuşlar, f-35'in tam bir balon olması, elon musk'ın uçan arabası için w sınıfı ehliyet mi almalı yoksa hususi pilot lisansı mı sorunsalı, catering firmalarının borsa performans analizleri, bali'de ki x otelde kalmamak için 5 neden, duş başlığından bulaşan lejyoner hastalığı gibi olguların yetim kalmaması içindir.
  • an itibariyle şimdi farkettiğim tag. girip bakayım ne konuşulmuş diye düşündüm. görünen başlıklar şöyle;

ekşi sözlük'te havacılık diye bir kanal olması (3)

recep tayyip erdoğan

uğur uzunoğlu

öğrenildiğinde ufku iki katına çıkara şeyler(2)

spiv recovery