• haklı hezeyan olabilir. mesela ben: mükemmel olmak istemiyorum ki.

toplumun belirlediği değerlerle hiçbir zaman kendimi özdeştiremedim. kaslı, zengin, güç sahibi biri olmak benim fıtratımda ve hedeflerimde hiç olmadı. toplumun ahlak yapısı benim ahlakımla hiç örtüşmedi. bunca uyuşmazlığa rağmen neden belli bir kesimin olurunu almak için olmadığım kişi olayım ki?

evet ben mükemmel biri değilim.

kariyer basamaklarını çıkmak için birilerini ezemem.
    ortada şuursuz bir yarış varsa buna dahil olamam.
    sadece daha maskülen gözükmek için -spor da olsa- sevmediğim işi yapamam.
    insanları görünüşleri ve fiziksel yapılarına göre değer biçemem.

en iyi olmak istemiyorum.
    sadece iyi olmak istiyorum.
  • kendini mükemmel sanan kişilerin diğer mükemmel kişilere bok atması için açılmış başlık.

(bkz: yav he he)
  • kendisi henüz çaylak ama var. biliyorum.
    adı da @beyazsapkali

kendisine buradan kocaman bir öpücük.
  • mükemmel var mıdır bilmiyorum da geneli tam olarak şu giride yazılan gibidir.

haa buradaki mükemmellerin atladıkları şey ise hem cins yazarlarla iletişim halinde olduğumuzu unutmaları. birini oltaya düşürmüş aynı anda başka birini de düşürmeye çalışıyor. o kadar mükemmel ki birbiriyle iletişim halinde olan arkadaşlara denk getiriyor bunu.

burada kimseye güven olmaz. oldu da ilk acemilik zamanı güvendiniz diyelim. hayatınızda görüp tanıyacağınız en b.ktan, insanlıktan nasibini almamış kişiyi tanımış olacaksınızdır. geçmiş ola. burayı reele taşımak akıl işi diil.
  • merak: bu başlık altına kaç bayan entry girdi acaba. başlığı açanın erkek olduğu gibi tüm entryleri girenlerde erkektir.
  • yanlış önermedir. doğrusu "mükemmel erkek diye bir şey olmaması"dır.
    eğer beklentiniz buysa çok bekleyeceksiniz demektir hanımlar.
  • böyle bir gerçek vardır. ben hariç kimsenin mükemmel olmaması durumudur. oysa ben powerlifting yapıyorum, kaslıyım, müşteri yöneticiliği yapıyorum, projeler yönetiyorum, maaşım iyi, yakışıklıyım, renkli gözlüyüm, genlerim harika.

ama sözlükte ben hariç kimse mükemmel değil maalesef. kabul edin. nokta.
hesabın var mı? giriş yap