şükela:  tümü | bugün
  • tutsun tutmasın, isteyen nick altıma hakaretler dizsin... yine de başlattığım kampanya.
    özellikle son 5 yılda it sürüleri doldu sözlük'e. son 1 yıldır da aşırı dikkat çeken bir durumdur, polis yazar alımı abartılmış.
    nerden mi biliyorum? 300 beğeni almış entrylerim yüzünden nick altında akpli polislerden yediğim küfürlerden biliyorum.
    her ay en az 2 polis rezaleti başlığı açılmışken eleştiri yaptığımız anda hakaret ve küfür ile karşılaşmamdan biliyorum.
    peki ilgili tck maddeleriyle bu kişileri sözlük yönetimine şikayetnizde noluyor biliyor musunuz? hiç birşey olmuyor!

yeter! kavga, dayak, tecavüz, taciz, görevi kötüye kullanma, iktidar polisini oynama, aşırı cehalet, kin, nefret gösterileri... türk polisi bu hale geldiyse biz sözlük'te bunu istemiyoruz, o kadar özgürlük olmasın. bu herifler burada istedikleri gibi at koşturmasın.
    bu herifler beğenmedikleri entryler gördükleri zaman anında, mahkeme kararsız benim i.p adresime ve ev adresime ulaşamasın.

sözlük yönetimi ne yapmak istiyor bilmiyorum ama... biz bu it sürüsünü istemiyoruz.

herkes polis olduğundan emin olduğu bir yazarı yazsın, ifşa olsunlar, herkes bilsin, görsün.

adamların entrylerine baktığınızda anlayacaksınız iktidar aşklarını, iğrenç nefretlerini, korkutucu kinlerini. ve onlar burada aramızda iken hiçbiriniz evinizde güvenli değilsiniz. üzgünüm.
  • (bkz: köpekler istedi diye atlar ölmez)
    sen istiyor herkes ben olsun, sen yanlış istiyor.
    bana ateş suyu!

edit: polis değilim, polislerle hoş olmayan maceralarım olmuştur.

edit2: https://polisnoktasi.com/nasil-polis-olunur-2018/
    hala ilkokul mezunlarının polis olabildiğini zannetmek için epeyce bir madde kullanmak lazım.
    adamlar lise sonrası myo eğitimi almak zorundalar artık. geçmişe bakarak geleceği oluşturun.
    hiç bir şey olamayan polis oluyor muhabbeti için bir 30-40 yıl geriye gitmelisiniz.
    okumak ve anlamak güzeldir arkadaşlar. gündemi takip etmek ve yazacağınız konuyu araştırmak bilimdir.
  • hayallerde yaşıyor bazı ipiler.
    sanki babasının mekanı da buraya bunlar giremez diyo pazemane.
  • istemiyoruz ne la? istemiyosan istemiyorum diye başlık aç.
  • (bkz: behzat c)
  • onlar burdayken ben evimde gayet de güvendeyim. hatta onlar burda olmasa da güvendeyim. ne bok yiyorsun ki bu güvensizlik hissi var sende. hücre evinde falan mısın amk teröristi seni.