• ya yapmayın şunu rica ediyorum. eskiden bir güzelliği vardı her yer yazıydı falan. şimdi sağ taraf panayır alanı gibi mübarek. bir kozmetik oluyor bir iç çamaşırı falan filan.
    iş günlerinde bir yazı okumak için sayfaya giriyorum koskoca poposuyla tanga giymiş penti reklamı çıkıveriyor karşıma. bir de o reklamı kapatamıyoruz da. olan benim okuyamadığım yazılarıma oluyor. şunları kaldırın yoksa çıkan her reklamı boykot edeceğim. mesela şu an sağ tarafta bahçelinin fotoğrafı bana gülüyor, neden bi ryan gosling yok da bahçeli var. hayattan soğutmayın insanı pls.
  • bugünkü dizi reklamıyla iyice suyu çıkmıştır. sol çerçevede üstte neredeyse 20 reklam başlığıyla bıktırmıştır.
  • acaba ilerde reklamsız premium yazarlık da çıkaracaklar mı?
  • bugün iki de bir çıkan vivident reklamlarından gına geldi. öpsünler bundan sonra vivident alanı
  • bir sayfada 4 kez video reklam çıkmasıyla isyan ettiren durumdur. bir bok okuyamıyorum afedersiniz. bokunu çıkartmasak mı acaba?
  • gece karanlıkta uygulamaya giremiyorum artık çünkü gündemde başlıkları incelerken beyaz beyaz göz alıcı reklamlar çıkıyor. ve mutlaka uygulamaya ilk kez girdiğinizde ve başlığa bastığınızda reklam çıkıyor, bazen kapat butonu bile çalışmıyor
    edit: roket oyunu reklamından bıktım, reklamı kapamama rağmen hala bazen sesler geliyor
  • (bkz: adguard)
hesabın var mı? giriş yap