şükela:  tümü | bugün
  • son zamanlarda ziyadesiyle muzdarip olduğum konuların başında geliyor. ulan hepiniz mi ilişki başlıklarına yazmak için veya ekşi itiraf başılığı için geldiniz.
    çıkabildikleri en üst seviye "muharrem ince çok iyi." hep topu bu.
    prensip olarak mesaj pek atmıyorum veya entelektüel konularla ilgili mesaj atıyorum, geçen yine öyle yapayım dedim kadın birine mesaj attım;
    -merhaba illerde partilerin çıkardığı milletvekili sayısı d'hondt sistemi ile belirleniyor, buna göre bazı illerde çok küçük oy farklarla milletvekili kaybedilebiliyor, ittifak kuran partiler bunu da göz önünde bulundursalar ya?
    +valla ittifak kuran partileri bilmiyorum ben, genel olarak lişkili elbise partilerine katılıyorum.
    -yanlış anladınız bağyan, siyasi partilerden bahsediyorum.
    +haa pardon, muharrem ince çok iyi ya inşallah başbakan olacak.
    -allah benim belamı da versin mi?
  • cinsiyet ne fark ediyor ki? hayır burda siyaset konuşan kişilerin ne ara cinsiyetini öğrendin de sorunu fark ettin? siyaset konuşurken de mi aklınızda lan... burası görüntülü bir mecra da değil. çok büyük bir eksiklik yaratacağını sanmam. laf olsun torba dolsun başlığı bana göre.
  • siyaset konuşmalarını sadece özgür hissettiğim ortamlarda yapıyorum. girdiğim bir entry yüzünden evime mahkeme tebliğkatı gelmesini tabiki de istemem.

ayrıca iktisat bitirip kapitali okuduğumdan ortamlarda ekonomist edasıyla gezdiğim doğrudur.*
  • sözlükteki kadınlara ulaşmak için açıldığını tahmin ettiğim başlık.

saygı duyuyorum :)
  • artık şu sözlükte, normalleşene kadar herkese siyasi mesaj yazmak yasaklansa.

bol bol kültür, sanat, film, dizi, felsefe, müzik konuşulsa.

(bkz: ütopya)
  • sozlukte hukukcu, iktisatci kadindan gecilmiyor. d'hondta oynayacagina keske fidias'a, katilimci sanata, borromini'ye ne bileyim hic olmadi bir tartini'ye oynayarak kadinlari asagilamaya calissaydin da sozluk delikanli gorseydi dedigimdir. tabii sozlukte bunlarla asagilayabilecegin bir kadin bulamazsin ama dene sen.
  • (bkz: sazan.avi)
    (bkz: vira bismillah)
  • hepiniz fesatsınız bi kere! kıskançsınız! yazar arkadaşımız burada ekşici kadınlar siyasetle ilgili başlıklarda daha fazla görünür olsunlar demek istiyor, tamam mı? ekşi sözlükte erkek egemenliği bitsin istiyor, kadınların sesi çıksın istiyor. hiç anlamıyorsunuz! hemen vay efendim böyle düşüyor mu vay efendim inanma zikecek diyorsunuz. ayıp ayıp.

oğlum harbi düşmez böyle ya.