• buradan kızla tanışan birisi gerçekten var mı ? ben şehir efsanesi diye düşündüm hep.
  • bir insanın aklından, kültüründen, bilgisinden, şefkatinden iyi olan her şeyinden geçip popo loblarının büyüklüğü yada az buçuk ufak burun, dolgun elmacık kemikleri arayan abileri üzen detaydır. bakış açısı bu denli dar insanları kahreder.
  • (bkz: blind date)
  • kuvvetle muhtemeldir. üçte üç tipsiz çıkmasıyla tam istikrar ilerliyorum.
  • o kız seni beğendi mi tipsiz ergen diye sorulması gereken cahil beyanı
  • karşı cinsle tanışmak isteyen yazarlar için ayrı bir site açılmasının vaktidir, mesela eksitanısmalar.com.
    böylelikle hem sizin işiniz kolaylaşır hem sol frame biraz ferahlar hem de mesaj geldiğinde insanlar bilir ki gerçekten entrysiyle ilgili konuşmak isteyen biri yazmış.
  • henüz hiç başıma gelmemiş durumdur. burada kadın yazar olduğunu da zannetmiyorum. bence bütün kadın görünümlü hesaplar, işi gücü olmayan bir harun abi tarafından kontrol ediliyor. bu benim kendi teorim.
  • elalemin ne idiğü belirsiz kızı beni ne ilgilendirir, değil instigramını, adını bile sormam.
  • biri yazsa da baksam güzel mi çirkin mi diye..
  • sosyal medyada güzel kız yok mudur elbette zibil gibi vardır ama hiçbiri sevgili bulmak amacıyla kullanmaz. çünkü gerçek hayatta istemediği kadar alternatif bulur. eğer sosyal medyadan biriyle sevgili olma düşüncesindeyseniz irina shayk gibi bi profilden ziyade bel kenarları kot pantolondan taşmış, pazuları salıncak gibi sallanan, memeleri ayak parmaklarını gösteren, penguen yürüyüşlü bi profil hayal edin daha iyisi denk gelirse mutlu olursunuz.
hesabın var mı? giriş yap