şükela:  tümü | bugün
 • ihtiyaçların karşılanması ve oluşabilecek tepkilerin ölçülmesi adına açılmış başlık.

  (bkz: kadın yazarların nick'leri farklı renkte olsun)
  kadın yazar alımları sırasında, araya sızan erkeklerin deşifre olması için ideal bir öneri.

  (bkz: uçurulması gereken yazarlar ve nedenleri)
  benzer bir başlık kullanılsın ve dikkate alınsın. sözlüğün seviyesini düşüren yazarlar uzaklaştırılsın.
 • sözlükte x firması şikayeti tarzında başlıklar görmekten artık bıkkınlık geldi. bununla alakalı siteler zaten mevcut. (bkz: sikayetvar.com)
  bu konu ile alakalı bir düzenleme olabilir.
 • rezalet başlıkları istemiyoruz
 • pkk lilarin ve onlari savunan salak turk devrimcilerinin silinmesi
 • - bir yazarın kullanıcı profiline girdiğimizde onun kendisine ait bir köşesi ve o köşede kendi seçtiği 5 entry olması güzel olurdu.

  - tema her ne kadar ayarlardan değiştiriliyor gibi gözüksede sadece rengini değiştirmiş oluyoruz. ayrıyetten bir opsiyon konulabilir ve kullanıcılar bu minimal tema yerine başka bir tema seçebilir.

  - sözlüğe girdiğimiz gibi random başlıklar ve altlarında o başlıkta çok beğenilen entrylerden biri oluyor. bunun yerine bu orta kısıma debe başlıkları, dünün beğenilen entryleri, tarihte bugün, ekşişeyler paylaşımları vb. sekme olarak konulabilir.

  - şükela ve çok kötü oylarının en azından yazarlar için görünürlüğü açık olabilir. veyahut bir bildirim paneliyle sadece yazarların kendi yazdıkları girdilere yapılan oyları görmeside olabilir.

  edit: fij uyardı. kendi girdilerimizi favladığımızda ilk yazdığım madde gerçekleşiyormuş.
 • şu an ülkede gündem olan öğretmenliği aşağılayıcı troll başlık açma olayı da göstermiştir ki;

  1- troll başlık açıp ikinci entry'den sonra entry silenler derhal sözlükten uzaklaştırılmalı, ki bu yapılıyordur zaten.

  2- aslolan, troll başlık açma konusu bir an önce çözülmeli, bunun ilk çözümü belki engelle butonunun altına troll butonu koymak ve belli bir algoritma üzerinden eşiği geçen entry ve (ilk entry ise) başlık otomatik silinerek başlık sahibini uzaklaştırmak olabilir. burada algoritma tam oturana kadar belki arada birkaç masum başlık güme gidebilecektir, ancak, böylesi rezil bir konuyla ülke gündemine oturup sözlüğün kapatılması noktasına kadar gündeme gelmektense, daha temiz ama bir süre masum bir kaç başlığın kaybedilebildiği bir sözlük hepimizin tercih edilebileceği bir durum olacaktır.