şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • sözlük yönetiminin umurunda olup olmadığını merak ettiğim durum.

  ulan bıktık ya. sözlük'te bir şeyler okuyalım edelim diyoruz, bir bakmışsın 10 entry'li bok kafalı a.k. troll'ü gelmiş başlık açmış altına da iftiralarla dolu entry döşemiş.

  hani bir tane dersin , iki tane dersin engeller geçersin de, kardeşim bunlar amip gibi çoğalıyor.

  sözlük yönetimi artık buna bir dur demeli.

  lafa gel tanımı: bir yazar isyanı.
 • iki lafından biri troll olan yazarlardan daha can sıkıcı değil. rahatsız oluyorsan takip etme okuma. herkes senin gibi düşünmek zorunda değil.
 • ekşinin uzun süredir* baskı altında olduğu kanısındayım. serverları yurtdışında olsada şirketin merkezi maslak'ta olduğu için gördüğüm kadarıyla danışıklı dövüş biçiminde yazarlık yapanların birbirlerini veya başkalarını edepli adaplı* gömmelerine izin veriyorlar. alan memnun, satan memnun. satan, sattıran belli, talip olup kırbacı vuran, üstüne binen belli.

  zaten birçok yazar bu tarz sebeplerden sözlüğü bıraktı.
 • eksi sözlüğün hala erişim yasağı yememesinin birinci sebebinden artık gına gelmesi.

  ticari odaklı bir bakış açısıyla sözlüğün varlığı para kazandırmaya devam edeceği için devamlılığını sağlamak eski kalitesini korumaktan bir tık daha önde.

  dolayısıyla eski yazıların hatrına hala kullanıyoruz ama bu şekilde kendi kendini yok edeceği bir gerçek.

  devam etmesi için de birilerinin operasyon alanı olarak kullanılması, para akmaya devam ettiği sürece sorun olmayacaktır.
 • olmalarını olumlu bulduğum tiplerdir. bunlar ülkenin gerçekleri arkadaşlar. görmemiz lazım kimler ne düşünerek oylarını veriyor.

  yasaklamak ise kolay olandır. burası herkesin fikirlerini açıkça ortaya koyduğu bir platform. bırakın yazsınlar. yasaklamak malum zihniyetin işidir. tüm yasakçılığa karşı olmak gerekir. biz herkese, her şeye rağmen özgürlüğün tesis edilmesini sağlamalıyız.