şükela:  tümü | bugün
  • özellikle "barış pınarı harekatı" olarak adlandırılan kirli savaşa destek veren yazarları görünce 2000'lerin başındaki sözlüğü özlüyorum.

bu kadar aptal, ırkçı faşisti ne ara sözlük yazarı yaptınız? hepsi savaş çığırtkanlığı yapan pembe götlü yazar.
  • (bkz: entry nick uyumu)

sevgili götü boklu yazar,

senin hiç arkadaşın ankanın göbeğinde terörist saldırısına maruz kalıp şehit oldu mu? ya da dağda zırhlı aracın içinde can verip şehit oldu mu? bir kaç ay arayla iki arkadaşımı böyle kaybettim ben. sebebi de senin korumaya çalıştığın katil orospu çocuklarıydı.

bu faşizm değildir. kimse kürt halkına ya da suriye halkına savaş açmadı. savaş açılan kesim, hem suriyenin hem türkiyein toprak ve sınır güvenliğini tehdit eden terörist kesimdir. terörist sevicilik yapmak, katiller ölmesin diye değil, masumlar ölmesin diye mücadele etmek ne zamandır faşizm ve savaş çığırtkanlığı olmuştur?

geçmiş entrylerini incelemek gibi bir işsizlik de yapmayacağım ama, eminim ki yaşadığın bölgedeki suriyelilerden sıkça rahatsızlık duymuşsundur. bu operasyon, toprakları işgal edilip göç etmek zorunda bırakılan ve kendi topraklarımızda hem kısa hem uzun vadede ciddi zararlar doğuran suriyelileri, kendi bölgelerine yeniden yerleştirip bize olan negatif etkilerini minimuma indirmek için yapılıyor.

haspaam gelir ekonomiyi eleştirir, toplumdaki seviyesizliği ve eğitimsizliği eleştirir, onu eleştirir bunu eleştirir ama kırk yılın başı doğru yapılması gereken yapıldığında da gelir burda yarak kürek hümanizm kasar.

senin hümanistliği teröristler sevsin.
  • pkk'nın yaptığı teröre devrim diyen kavasların sıçkısı.
  • ırkçı babandır, aptal da seni siksin diyorum.
    (bkz: bir heval ağlıyor gözleri yaşlı)
  • kürtçü eşeklerin artmasından yeğdir. fırat'ın doğusuna sokuyorsun ses bu kekolardan çıkıyor.
  • anası abd kucağinda zıplayan bir yazarın başlığı.

şu an içleri kan ağladığı için ırkçılık ile vatanseverliliği karıştırıyorlar.

(bkz: ağlama heval) .
  • yıllardır ırkçılık yapmadık da ne oldu dedirtendir. bundan sonra anladığınız dilden.

edit: bizler ki düşman bayrağı, ayağının altına serilince düşmana saygıdan, bayrağı yerden kaldıran bir atanın evlatlarıyız; yeri geldiğinde, bayrağımızı ayaklar altına almaya çalışanların ayaklarını kopartırız.
  • barış pınarı harekatı'nın desteklemeyi ırkçılık olarak gören kafası hasta bir eziğin söylemi.

korkmadan, yılmadan, tekrar tekrar söylüyoruz;

barış pınarı harekatını ve hewallerin çöküşünü durduramayacaksınız !
  • hadi ablacım, hadi kardeşim, vatansızlığınızı anlıyoruz.
    siz de bizi anlayın.
    2500 yıllık devlet anlayışı olan bir ırkın evlatlarıyız.

hadi kardeşim. hadi, lütfen.
  • bak tekrar yazıyorum.
    sorununuz, değişik fikir beyan edersem elit yada farklı görünürüm yanılgısında.
    7 bin tır ağır silah bölgeye yığılırken, savaşa hayır deseydin inandırıcı olabilirdin.