şükela:  tümü | bugün
  • kendi basina dogru ve saf duran, cogu kisinin altina imza atabilecegi bir saptama olacak iken, esasen olusturulmaya calisilmis ve gene olusturmaya calisanlarca dile getirilmis bir basligin konusu olan kulturdur. durum boyle olunca da, 12 senedir onlarca kavramda oldugu gibi, yine ici bos, alti oyulmus ve kendi basina temelsiz kalmis bir kavram oluvermisdir. demokrasi ne, din ne, ozel hayat ne genel hayat ne, gunah isleme ozgurlugu ne, hukuk ne, insan hakki ne, linc ne, teror ne, vatanseverlik ne, vatan hainligi ne, bagirsaklarin temizlenmesi ne, kumpasci paralel yapi ne... hicbirseyin anlami kalmadi, herseyin icini bosaltti bu kafa. tebrik ederiz.
  • (bkz: yenilikçi derviş'i siklemiyoruz kampanyası)
    kimse hatırlatmamış ben hatırlatayım dedim.
  • aylardır sorduğum soruların hiçbirisine cevap vermeyen bir insanın, "gezici olmayanlara sümeyye'nin troll'ü diyoylay" diye ağlamasını bana göstermiş sözde kültür. yahu sen hele bir maaşlı eleman olmadığını kanıtla ondan sonra millete laf söyleme hakkın olsun. paralı troll'lere az bile söylüyorlar burada, hatta ssg'nin yerine ben olsaydım sözlük üzerinden para kazanmaya kalkanları sözlükten atardım, yatıp kalkıp ekmek teknenize mani olmayan ssg'ye dua edeceğinize saçma sapan kara propaganda yapmaya devam edin.
  • binde birini ab ülkesinde yapsan kodeste geçirirsin demiyor mu bir de, bayılıyorum yalakalığınıza arkadaş. ulan hangi ab ülkesinde şu ses kayıtlarından sonra bir başbakan göreve devam edebilir? hangisinde medyaya, yargıya müdahale ettiğini açıkça söyleyen başbakan bulabilirsin? hangisinde gazeteyi satın almaları karşılığında başbakandan ihale alan işadamları var? hangisinde kamu ihaleleri ile ilgili kanun yüzlerce defa değişiyor? hangisinde tüm uyarılara rağmen "biz biliriz" deyip hızlandırılmış trenle insanları öldüren herife "cumhuriyet tarihinin en başarılı bakanı" deniyor, üstüne de belediye başkanlığına aday gösteriliyor? sayayım mı lan daha? ister misin? yüzün varsa bunlardan birine cevap ver, zaten diğerlerini de sıralarım ben sana tek tek? sana troll diyen biz değiliz ayrıca. bizzat sümeyye kendi ağzıyla söylüyor bunu. tepki göstereceksen git ona göster...
  • hükümetin seçimler sonrasında yapmayı planladığı kapsamlı internet kısıtlamalarını haklı göstermek adına bazı provokatörlerin yaptığını düşündüğüm eylem.