şükela:  tümü | bugün
  • kemal kılıçdaroğlu ile başladı bu hatırladığım kadarıyla. sonra bir sürü tanınmış kişi geldi ama son 1 aydır boku çıktı lan bunun.

kenzük yönetimi sineğin yağından bile para kazanmak istiyor. kardeşim ne yapacaksın lan bu kadar parayı?

kalben kim amk ?

yorekok ne amk?

enes batur'u falan da alacak mısınız yakında?

kaç para lan bu aktivite, ben de yaptıracağım.
  • gelecek x’ler için 5 öneri:

1)meral akşener
    2)fatih portakal
    3)ismail küçükkaya
    4)ismail saymaz
    5)nevzat çiçek
  • fikir olarak çok başarılıdır. kazan-kazan durumu yaratır. hem o kişi kendisini doğrudan ve daha iyi ifade edecek ortamı bulur, hem de sözlük buna imkanı sağlayan mecra olarak ünlenir. kaan kural ve vedat milor etkinlikleri öyle oldu bana kalırsa.

ancak son dönemlerdeki kişi seçimi çoğunluğa değil azınlığa hitap ediyordu. o sebeple gereken etkiyi yapamadı gibi hissediyorum. keşke herkesin ismini duyunca aklına hemen bir sorunun geldiği isimler sık gelebilseler...

öneri olarak da ilk aklıma gelen isim yekta kopan oldu.
  • ben aktividen memnunum.
    ancak gelen kişilerin bazılarından memnun değilim.

ekşisözlük bu ülkenin bir değeri. bu platformu ülkede 60 yaş altı bilmeyen kimse yok.

buraya gelecek adamın bir vasfı olmalı. tüm yazarların tanıdığı, saydığı kişiler gelmeli. sevip sevmeme ayrı konu. örneğin yazarlar, siyasi liderler, ceolar, girişimciler falan...

youtuberlarla falan olmaz bu iş. kurunun yanınsa yaşta yanar. gelen adama öyle biri olmalı ki yazarlar “... kim amk” diye kimse sormamalı. eğer bir kişi yeterli tanınmışlıkta değilse ne işi var ekşi gibi bir yerde.

yoksa olaydan sonra pena’da videosunun yanınlanması; buradaki kurgu, sunum herşey süper. sadece gelen kişilerin levelı arttırılmalı.