şükela:  tümü | bugün
  • öldük, bittik, yandık...
    mazot 28 lira olacak, benzin 75 lira olacak...
    mikrosoft devleti kitleyecek...
    devlet dövizlere el koyacak...
    bankalar batacak, paralar yanacak...
    herkes işten atılacak...
    iç savaş çıkacak...
    darbe olacak...

yapmayın. bu ortam memleketin en çok okunan ve dikkate alınan sosyal medya yapılarından birisi. bu tip distopik tutumlarla, bu tavırlarla zarardan başkası gelmez bizlere. kimseye... bunların kimseye bir faydası yok. birçoğunun temeli de yok, gerçekliği de yok.

bilmiyorum ki kendinizi, bizi, bu milleti ve devleti neden bu kadar küçük görüyorsunuz. bilmiyorum ki bu milletin ve devletin tarihini hiç mi okumuyorsunuz. dünya tarihinden bu kadar mı bihabersiniz. kendinize mi güveniniz yok. bilmiyorum çok mu fazla dizi izliyor, çok mu fazla holivut takip ediyorsunuz.

yapmayın. bu devlet de hepimizin bu topraklar da hepimizin. sizin kurduğunuz distopik dünya ne işinize yarıyor? ibrahim'in ateşine su taşıyan karınca kadar olmak çok mu zor?
  • var olan ve olmasi gereken tavirdir.

haci abi, adam dun dedi ya “ doviz dólar molar bunlari geciniz”. ya usta böyle ulke mi yonetilir allasen? “onlarin dolari varsa bizim hakkimiz halkimiz var” diye devlet mi yonetilir?

iliklerime kadar distopik tavir ve tutum doluyum. kusura bakma kardes bir macaristan bile degiliz.
  • ekonomik güvenliği tehdit soruşturmaları ile müdahale edilen tutum ve tavırdır.

hak edene hak ettiğini vereceksin.
  • halkı paniğe sürüklemeye çalışan provokatörler'dir. yasakları filan sevmem fakat soruşturma açılması şarttı. halkı korkutup bankalardan parasını çekmeye, döviz almaya yönlendirmek, yurtdışına kaçırtın demek, dolar daha da artacak, venezuela'ya dönecez vs. demek açık ve net kaos yaratma amacı taşır ve bu vatan hainliğidir. bu tarz provokatörler kötü zamanlarda çıkıp halkı paranoyaklaştırmaya çalışıp ülkenin batmasında önemli rol taşır. bu oyuna kimse gelmez umarım.