şükela:  tümü | bugün
  • son zamanlarda çok abartildigini düsündügüm durum. eskiden gri gri pek bi güzeldi. simdi ise düsündürücü bir hal aldi. açikçasi benim gibi etrafimdaki insanlarin da merak ettikleri durum, bu reklamlardan alinan ücretin ne oldugudur.
  • fazla uzatmadan (bkz: sözlükte banner çikmasi)
  • gittikce sozlukle butunlesen reklamlar. zira az onceki banner reklamlarindan birinde bkz verildi. dumurlardayim hala... hani onlar mi bize benziyor, yoksa biz mi onlara?
  • (bkz: mevlana çay)
  • siktirsin gitsin dedigim reklamlardir. ulan metroda oturmusum telefondan rahat rahat amli götlü basliklari okuyabiliyorum nasilsa kimse bi sik anlamiyo diye*, bi bakiyorum yanimdaki abla telefona bakip bakip kafasini ceviriyo. noluyo amk türk mü diye bakiyorum, yok bildigin ecnebi. sonra bi bakiyorum üstteki reklama (bkz: sexy videos). sikerler haci. sikmekle de birakmazlar bile amina koyarlar. devlet bi el atsin bu ise.. #dirensexyvideos
  • bundan rahatsız olanlar için süper icadımız: (bkz: adblock)

internet sitelerinde reklam görmeye tahammülü olmayan benim gibi kimseler için ilaç gibi. geçenlerde adblock'tan haberi olmayan bir arkadaşımın bilgisayarında ekşi sözlüğü gördüm ve bayağı şaşırdım. meğer sözlüğün her tarafı reklam doluymuş, vay anasını.
  • sayfayı yeniledikçe ekrana düşer can sıkar bunlar. scroll yapıp aşağıya indiğinizde de sol frame'in üstü boşta kalıyor bu reklamların olduğu kısımda. bug mu desem ne desem ben buna sedatcım.
  • ne yalan söyliyim arama yerine reklam almaları yaratıcı olmuş.
  • anasayfadan önce cıkan reklamlar, giriş ekranındaki pırtlak reklamlar ile sözlüğe mi girdim yoksa adult forumlarda mı takılıyorum anlamıyorum artık.

edit:2. link

http://imgur.com/2rwa6jb
    http://imgur.com/iekannt
  • iyice abartildigini dusunuyorum, her sayfaya tikladiktan sonra reklam geliyor , tamam arkadas para kazanmayin demiyoruz ama neden bu kadar can sikici oluyor bu reklamlar, illa kizdirmak mi gerek kullanicilari , koy koseye , koy alta , neden her sayfada karsima ikacak 7 saniye bekleyecegim ? yokmudur bunun bir uygun orani, yoksa para hirsi mi burumus eksisozlugun gozunu de, oldu olacak adini da degistirsinler reklamsozluk yapsinlar bari, hatta uyelik aidati da almaya baslasinlar, parasi olmayan da eksi sozluge yazmasin yazsinlar