şükela:  tümü | bugün
  • toplanın romalılar bir fikrim var.
    mesela açılan herhangi bir başlık altına bir saat içinde 200-300 entry giriliyorsa, bu olay telefonlarımıza bildirim olarak gelse süper olmaz mıydı?

şimdi linç etmeden derdimi öpmeden dur diego demeden önce bir dinleyin .
    zaten yeni yazarım ne olur çok vurmayın bir. ikincisi benim telefonda mynet ntv gibi mobil uygulamalar var. bildirim geliyor ''başbakan trafik kazası geçirdi'' açıyor bakıyorsun sri lanka başbakanı kaza geçirmiş. o da yeni olan değil sri lanka da 1950lerde başbakanlık yapan adam çıkıyor . yada ''galatasaray da sakatlık şoku'' diyor. aha diyorsun muslera gomis falan gitti diyorsun bir tıklıyorsun u-18 de oynayan yedek kaleci ayağını burkmuş.ya da ''ünlü yazar hayatını kaybetti''hop bir tıklıyorsun çatladıkapı belediye gazetesinin köşe yazarı çıkıyor. bi ara sinirlendim hepsini sildim gündemi ekşiden takip etmeye çalıştım ama tam bir verim alamadım. mesela önemli olaylarda ekşi tayfası çok güzel ve seri toplanıyor mesela bir yerde deprem oluyor haberin oluyor siyasetçilerden biri bir laf söylüyor kayda değer haberin oluyor altı hemen doluyor bu başlıkların. böyle bir uygulama gelse bile şöyle bir sıkıntı olabilir mesela şu tarihli şu maç başlığıda çok entry giriliyor yada o gün oynayan bir dizi de sağlam entry alıyor. yöneticiler bunların içinde seçim yapıp sadece ama sadece ''haber'' değeri taşıyan başlıkları mobilimize bildirim olarak gönderse nasıl olur?
    beni dinlediğiniz için teşekkür ederim küçük einstein esprisi lütfen yapmayın . 1 aylık yazarım ama 5 sene çaylak geçmişim var yapacağınız tüm esprileri biliyorum. şaka la şaka vurun iyice.
  • bir muddet sonra;

(bkz: bütün bildirimleri sessize almak)
  • telefonda mynet mobil uygulama olması bile başlı başına linç sebebi.
  • var mı başka vuracak yoksa kapatıyorum çocuğu.
    ulen ilk açtığım başlıktı be insan yalandan destek olur. sonra diyorlar neden ülkemizde kahraman yetişmiyor neden beyin göçü oluyor smile
  • ekşi sözlük'ün bir haber kaynağı, bir ajans olmaması sebebiyle götüme benzeyecek olaydır.

haber kaynağından alınır efendim.
    hiçbirimiz (pek azımızı ayrı tutuyorum) gazeteci değiliz.
    ayrıca böyle lafı uzatarak ederek linçten kaçılmaz. ne söylecekseniz en başta meramınızı kısa bir şekilde dile getireceksiniz. vurmayın demek yerine derdinizi anlatın.
    benim kafamı attırmayın.
    bakın ben asabi insanım.
    insanı çileden çıkarmayın lan!
  • mynet ntv mobil uygulamasından sonrasını okumadım