şükela:  tümü | bugün
  • yazım hataları. şuku vereceğim varsa vazgeçiriyor mesela. şekil a.1:

(bkz: ekşi sözlükten soğutan şeyler)
  • tahammülsüzlük, öfke, alaycılık, nefret ve linç kültürünün hakim olması.

başlıklara girilen entry’lere baktığımda konu üzerine öyle öfkeyle gidenler var ki, doğru dürüst bir argümanla karşı çıkacak yazarlar bu çatışma ortamından yara bereyle çıkmamak için yazmıyorlar bile.

ben hala var olup bir çoğunun yazmadıklarını düşünüyorum, umarım yanılmıyorumdur. olmadıklarından emin olduğum noktada hesabımı kapatacağım, gidişatım biraz da o yönde zaten.
  • imla hatalarına ilave olarak zira, mütevellit gibi kelimeleri yanlış yerde kullanan, belli ki manasını bilmeyen bir kitlenin tuğla gibi entry yazma cesaretini göstermesi.

kardeşim bu kelimeleri fiyakalı buluyorsun, entryne ağdalı bir hava vermek istiyorsun, ama basit bir aramayla ne manaya gelir, nerede kullanılır öğrenmeye üşeniyorsun. sözlükten soğuyorum mütemadiyen. (bak gizli bkz verdim ne olduğunu bir tıkla öğrenebil diye.)
  • her bir boku şamataya çevirmek için kasan sivri zekalılar.
    kendi söyleyeceğini başkası söylemiş mi diye bakmadan atlayan dallamalar.
    clickbait başlıklar atıp duran magazin kafalı yavşaklar.
  • (bkz: ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi)

adamlar organize gibi çalışıyorlar. her başlıkta hemen ortaya atılıyorlar. orijinal fikirleri bile en olmadık yerinden tutup eleştiriyorlar. aslında yaptıkları eleştiri değil de bok atmak af edersiniz.
  • kendisi gibi düşünmeyen herkese çomar vb hakaret eden saygisizlar