şükela:  tümü | bugün
  • cidden ya ilki hangisiydi?
    bak hatırlayamadım.
    bütün sözlükte seviştiysem demek ki...

(bkz: 30 bin kadınla nasıl birlikte oldum)
    (bkz: ilk taşı en taşınız atsın)
  • hani buralar teyze kaynıyordu ?
  • nick’i asla verilmeyecek olandır. yalansa yalan deyin.
  • iki kere başıma gelmiştir. gizlilik ve sır prensibim olduğu için ifşa etmeyeceğim. yazdığım entryleri merak eden bir kadınla sohbet muhabbet ediyorduk. sanal ortamlarda yazıp yazıp sonradan yazmayıp başka erkeklerle muhabbete dalan kaşarlardan olmadığı çok kesindi. yazarken hiç bekletmiyordu. bir kaç saat yazar sonra da kendi kendiyle oynaşır pişman olur; connect silip yükleyen sonra yine silip yükleyen hatunlar gibi yapar zannediyordum ama öyle çıkmadı.
    kendisi ile sohbet muhabbet günler sürdü haftalara yayıldı ve bende dayanamayıp buluşma teklif ettim. niyet belliydi zaten ama o çay kahve muhabbeti edelim yeter diyordu. gittim buluştum; çay kahve oldu bira rakı. ben ağzıma içki koymazken o iki bira bitirince mayışmaya başladı. ona açık oldum dedim bize gidelim. tamam dedi ve arabama bindik. yol boyu pek konuşmasakta eve geçtiğimizde sohbet muhabbete devam ettik. evde beraber olduktan sonra sabah ikimizde işe gittik. ilişkimiz aylarca sürdü ve o nişanlanınca son buldu. bir daha da görüşmedik.
    diğeri çok hızlıydı. istanbuldan oturduğum yere yakın olması güven duygusunu arttırmıştı fazlasıyla ve muhabbetine gel şuraya dedim. geleceğini hiç düşünmemiştim. nasıl hazırlandıysam olduğum yataktan kalkar kalkmaz gittim. 19 yaşında biri olunca afalladım. üniversiteye hazırlanıyormuşta yaşının küçük olduğunu 28 yaşında(geçen sene) olduğumu dile getirsem de sıkıntı etmememi söyledi. ben pek görüşmek istemedim ki 18-23 arası kızların aklı havada olduğu gibi dengesizlik ruhlarında vardır. bir söz verir bir vazgeçer bir yaparım der bir yapamam der bir gel buluşmaya der bir işim çıktı der. bir aşk der bir okul der bir iş der bir adetim der. bu tehlikeli yaş grubu kızlardan nefret ettiğim için konuşmayı bırakmıştım. bir kaç gün sonra meme atınca irkildim; bu yaşta bu derece azacak ne var kızım diye sorarak başlayan tartışmalı süreç onun memeleri arasında noktalandı. daha sonra ilgisiz bırakarak kurtuldum.