şükela:  tümü | bugün
  • bu bir ifşadır. ......... nickli yazar ile biraz muhabbet ettik. "işin özü sana yazıyorum" dedi. entrylerine bakmamıştım. evli olduğunu gördüm cevabını verdim. korkmuş olacak ki beni engellemiş. ama korkunun ecele faydası yok. bu şekilde rahatça davrandığına göre defalarca bunu yapmış demektir.

eşine sesleniyorum; urfada karı koca çalışıyormuşsunuz meb.de . kendisi sınıf öğretmeniymiş. 28-29 yaşlarında. 4 yıllık tecribesi varmış öğretmenlikte.
    eşin malesef seni aldatıyor.

(bkz: kadın dayanışması)

edit.
    sözlüğe şu an girdim ve başlığın bu kadar yorum almasına şok oldum. bazı eleştiriler gelmiş cevap vereyim.
    1-yazar ile çok kısa bir konuşmamız oldu. duygusal beklenti hayal kırıklığı durumu yok. sadece bir kişinin o an aldatılma girişimine maruz kalması (muhtemelen aldatılmış olması) durumu beni çok rahatsız etti.
    2-burada bir ahlak dayatması yok. kuralları ben koymadım.
    3- yazarın ifşası konusunda haklı olabilirsiniz zaten nick kullanılıyor. o yüzden nicki sildim. bu duruma sebep olan herhangi bir kişi alınabilir. haksızlığa aman bana ne dedildikçe yaygınlaşır. eğer sevgilim/eşim beni bu şekilde aldatıyor olsaydı bunu bilmek isterdim bildiği halde söylemeyen arkadaşlara kızardım/kızdım. aldatılan bir kadınım
    4-yaşını söylemedi, 4 yıllık öğretmenim demesinden 28-29 yaş dedim.

tekrar cevap yazacağım.
  • işin özü sana yazıyorum.

bu cümleyle başarılı olabiliyorsa ekşi sözlük gözümde bitmiştir zaten. ya da masumca yorumlarsak cevap yazıyorum demek istemiş olabilir. ben bunu seçmeyi tercih ediyorum yoksa başkası adına utanarak günlük kotamı harcamak istemiyorum.

bu başlık değerlenir ileride çok bknz alır.
  • evli olmasaydı?!
  • ekşi sözlük anonim bir yerdir. ifşa, bence uçurulma sebebi olmalı. insanların kendi hayatıdır kanıp kanmamak veya tercih edip etmemek size kalmış. o adam belki ayrı yaşıyor, belki duygusal açlık çekiyor, belki evlilik ölümden beter? belki hayatının gerçek aşkını arıyor? kimin ne durumda olduğunu kimse anlayamaz ve yargılayamaz. beni de kimin ne yaşadığı ilgilendirmez ama bu yuva yıkmaya girer. o da az şapşik değilmiş, urfa'dan kız mı düşer la *

*ifşacı'nın pek bi fingirdek olduğunu öğrendiğim başlık.
  • başlığı takibe alan erkekleri de ifşa eden ayrı bir uygulama olabilir aslında.

(bkz: kafalar zehir)
  • işte ben buna karşıyım.

günlerce veya saatlerce konuş.
    birbirinizin hayatını az da olsa öğrenin.sonra bir yanlış anlaşılan cümlede, karşı tarafın her şeyini açığa çıkar. madem evli olduğunu öğrendin,konuşmayı kesseydin.

tanım: kurallara uygun davranmadığı için uçurulması gereken yazar beyanı.

edit: beni haklı bulursunuz, bulmazsınız daha önce bana da böyle bir şey oldu.tabi farklı konuda.birinin ifşa edilmesini yanlış olarak görüyorum.
  • evli olmasını geçtim de neden böyle yapmasını bir türlü anlamıyorum. lan madem yapacaksınız(saplara da söylüyorum) başka yer mi yok allasen. burda ne çıkacağı da belirsiz.
  • yaptığın çok absürd olmuş! özelden yazılan demişsin bak dikkat et özel. yani ikinizin arasinda olanı buraya yazman senin ayıbın olmuş.