şükela:  tümü | bugün
  • valla sırf meraktan soruyorum nasıl bir işsizsiniz alexaya girip ekşisözlüğün durumuna bakıyorsunuz. yani ne bileyim 40 sene işsiz kalsam ekşisözlük alexa da bu hafta ne yapmış diye açıp bakmam banane amına koim. ne çıkarım var ya da ne zararı var bana sözlük işte yazıp çık. sanki her hafta yazarlara yazılarınızı bu hafta 1000 kişi okudu geçen hafta 2000 okumuştu düşüş var diye rapor geliyor amına koim.

edit: debeyi tamamen kaldırmak yerine salak saçma boş bkz entryleri debeye sokmasaydınız bu iş huzur içinde çözülürdü. bunun ayrımını yapacak yazılım 10 dakika almaz amk.
  • içimden bir ses, olan bitende;
    "yoğun istek üzerine debe geri dönüyor. çünkü amacımız (bkz: make eksi great again)" gibi bir mesaj göreceğiz diyor.

dramatik düşüştür.
  • daha üzücü olan; sabah, ensonhaber, haber7 ve yenişafak'a geçilmiştir.
  • ekonometriyi yakindan uzaktan hatirlayanlar bilir, bir olayi tek bir olguya baglamak icin diger butun verileri test etmek gerekir, yoksa hayat aci biber de aci oyleyse hayat biberdirden oteye gidemez, dolayisi ile eksisozlugun 5. likten 19. luga dusmesini debenin kaldirilmasi ile aciklamak pek dogru bir ongoru degildir
  • sadece debe'leri okumak için giriyordum zaten. o gün bugün ilk kez girdim. debe de yoksa ne bakıcam aq, diyordum. anlaşılan sadece ben böyle düşünmüyormuşum.
    sözlüğü çamura çeviren yönetime de laflar hazırladım. ama gg ama değil
    (bkz: perşembenin gelişi çarşambadan bellidir)
    (bkz: sert düşüşler)
    (bkz: bunlar daha iyi günlerimiz)
  • normal karşılanması gereken dürümdür.

kim ne derse desin debe, başımıza gelmiş en güzel şeydi.
  • birkaç gün içinde debe geri dönerse tekrar ilk ona girebilir ancak tekrar 5.liğe yükselmesi çok uzun zaman alacaktır. önünü arkasını düşünmeden karar almak türkiyede gelenek oldu.

not: kendim girmezsem debeye bakmak yılda bir kez falan aklıma gelirdi.
  • debe ile alakası olmayan durum.

sizi sırayla mı gönderiyorlar anlamıyorum ki ?

(bkz: bütün entry'lerini silen yazarlar listesi)

o sıralamanın düşmesinin nedeni şu yukarıdaki bakınız. 1 milyon entry kaybetti sözlük. o zamandan sonra düşüş yaşadı. 1 günde olan kayıp değil. kaç tane yazara anlattım anlamıyorlar.