şükela:  tümü | bugün
  • muhtemelen linç edeceksiniz
    hatta nick entry uyumu yazacaksınız
    ancak bir soluklanın
    şu sol frame'e ve itiraf başlıklarına bakın
    bütün umutsuz gençlik burada konaklıyor gibi gerçekten durum vahim
    teknoloji vs bunlarında etkisi var belki ama elimizde ki androidleri bırakıp uğruna hayatımızı verebileceğimiz amaçlar edinmemiz gerekiyor
    özeleştiri vermenin zamanı gelmedi mi?

edit: imlayı düzeltmeye çalıştığım düzenleme
    ayrıca hayatında tek başarısı imla kurallarını öğrenmek olan andavalların üşüştüğü başlığa dönüştü burası
    valla acıyorum gece yatarken nasıl uyuyabiliyosunuz be kardeşim?

editiki: birde hıyar ilan edip entrylerimi silmemi söylemişler neden sileyim? sen aptal mısın?

editüç: uzaklaştırıldım arkadaşlar ancak baskılar yıldırmayacak. buradan moderatorlere sesleniyorum. adam değilsiniz. objektiflikten uzak taraflısınız. kenefte aklınıza gelirim inşallah.
  • olm androidleri bırakırsak burası ayfonculara kalır, hep kibirli adamlar, daha sözlüğe mözlüğe de giremeyiz, almazlar bizi lan.
  • ekşi sözlük’ de başlık açılıp entry girilerek yöneltilmesi bile kendi kendini çürüten iddia. adam sanki oxford üniversitesinin sitesinde yazıyormuş gibi eleştiriyor bir de. bu yüzden inandırıcı gelmedi.
  • (bkz: #88728791)

(bkz: #88699884)

(bkz: #88698010)

(bkz: #88688154)

(bkz: #88112994)

başlığı açan abinizden sizlere dolu dolu entryler. okuyun yarınlara umutla bakın.
  • kendim dahil, katıldığım önerme. çünkü burası akademik bir alan ! senin, benin fikrimin ne önemi var ! milletin emeğini sömürerek zengin olanlar, hak yiyerek makam sahibi olanlar, yaptığı iş yüzünden kendini zeki sananlar konuşsun. ötesinin fikri olmasın arkadaş, sadece hizmet edin ! kölelik sistemine dönelim hatta, beğenmeyen dinci arabistan'a, türkçü türkmenistan'a falan gitsin. istanbul'daki, izmir'deki eli sikinde, kafası güzel yaşasın. diğerleri bok içinde hayatlarını çürütsün onlar iyi yaşasın diye....
  • bu başlığı açan bunları demiş ;
    (bkz: #88728791)
    (bkz: #88699884)
    (bkz: #88550865)
    (bkz: #88202810)
    (bkz: #88191876)

bunlar ilk başta gözükenler daha diplere dalmadım* sanırsın paşam fularını takmış ankara leyla gencer sahnesinde opera ya da balesini izlerken entry giriyor. adamın hayatı am,göt,meme olmuş gelmiş ahkam kesmekte.
    tanım:boş beleş işlerle uğraşan,boş,beleş bir insanın,boş beleş bir şekilde açtığı başlık.
  • yüzde 20 si kürtçü pkk sempatizanı falan yüzde 20 si tatlı su solcusu klavye devrimcisi,genel olarak yüzde 85 i solcu, sosyal demokrat hdp falan zaten.bir de bireysellikten uzak empati yoksunu çoğu burda koyun gibi fav almak için hep ayni tarzda yorumlarını görebilirsiniz kitle psikolojisine güzel örnektir.yüzde 5 falan adam var burda çok uzatmayım daha çok eyyorlarim da.