şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ortalığın truman show'a bağlamasından dolayı her allah'ın günü yüzümüze çarpan gerçeklik.
  her başlığın altı aynı şakalar, aynı kelimeler. eskiden burada yazmak kıymetliydi. ama şimdi öyle mi herkesi yazar yaptılar. sahi yazar sayısının artmasının kime ne faydası var ki?
  neyse, demem o ki ilk 10 entrye bakarak yazar yapmak değil son 10 entrye bakarak yazarlık statüsünün kontrol edilmesi gelsin. burası da türkiye'nin bir bataklığı olmasın.
 • aşırı egolu insanlarin dusuncesidir.

  sana cocukca gelen yazarlar bana eglenceli geliyordur belki ?
 • ne türk ne de müslüman olan bir grup var. işi gücü benim güzel yurdum insanına lakap takarak şekilden şekile sokan piçlerin dolup taştığı yer oldu burası.

  hemen üşüşürler mesajlara edit, yazar olmak için müslüman olmanıza gerek zaten. entry girin insan gibi eleştiri yapın sanal ortam diye gevşekliğin lüzumu yok.
 • (bkz: çocuktu)
  hangimiz değildik?
 • 81 ilde 81 üniversite açılmasıyla eğitim kalitesi ne kadar artmışsa, buradaki üye kalitesi o kadar artmıştır.

  eskiden burası -kutsal bilgi kaynağı- olarak geçiyordu valla, x celebrity, üniversite, x akademisyen/öğretmen nasılmış, "aa bizim lisede de ekşi sözlükten yazarlar varmış vay be" dediğim bir ortamdı, yazar olmak bildiğin olaydı.

  nesil muhabbeti ne zaman ki kalktı, trafikte sürekli eds'yi kullanan çakarlı doblo kadar bebe türedi sözlükte, yallah incisözlüğe lan.
 • bir "ergen köşesi" yapmanın zamanı geldiğini gösteren çok emare, çok başlık, saçmalama var hakikaten.
  birkaç gündür şişman kız'lı temalar falan. bunlardan eğleneni de "git köşede eğlen evladım" diye haşlarız sözlüğün emekli albay amcaları, teyzeleri olarak, bir daha girerken "mına koduğumun morukları" deyip bir kılık kıyafet düzeltirler.
 • yazar ve çocuk olmadığım için kelimesi kelimesine katılıyorum.
 • fosillere dert olmuştur. sen sudokuya yönel amca.

  beyamcalar atakta sghjjnfff özelden saydırmışlar. o yaşta o fantezi dünyası kalbe vurur amca soluklan biraz.
 • yaklasik 20 sene once lisedeyken bir arkadasin evinde toplanmistik. gelen kizlardan birinin erkek arkadasi bizden nerden baksan bi 7-8 yas buyuktu. daha sonra bir tanesinin daha erkek arkadasi geldi o daha da buyuktu. neyse bunlar ikisi muhabbete baslamislar, ilki iyi ki geldin birader coluk cocuk muhabbeti cekilmiyordu demis.

  tabi bu bizim ev sahibi arkadasin kulagina gittikten sonra geldi ve elemani evden kovdu. hic abartmiyorum evden kovdu.

  konuyu baglayalim, ne zaman coluk cocuk muhabbeti yapan birini gorsem agzina kurekle vurasim gelir.

  kimse kimseyi zorla tutmuyor bir yerde. herkes ozgur kendi kararlarinda. ister yazarsin ister ayrilirsin.

  eyyorlamam bu kadar.
 • girilen her entry'nin fidan olduğu bu mecrada ,varsın saçmalasın dursunlar. söylenemeyenlerin kimliksiz bir şekilde söylenilip üzerinde konuşulduğu bir yer burası, ayrıca badi ve engelleme imkanın da var, kendine özel bir yer haline de getirebilirsin çok istiyorsan. bu kadar kasmayın amk, türümüzü cinsimizi sikeyim.