şükela:  tümü | bugün
  • değeri on dakikada 1 milyon dolar artış göstererek 22,325,181 dolar olmuştur.
  • doların son zamanlarda giderek türk lirası karşısında değer kaybettiği, dürümünse günden güne değerlendiği düşünülürse sözlüğün dürümde tutulması daha mantıklı. ben olsam sözlüğü dürüme çeviririm. evet.

yatırım tavsiyesi değildir.
  • ekşi sözlüğü yabancılara satıp sonra yeni bir sözlük kurarak onu geliştirelim. sonra onu da satıp bi daha yenisi...

(bkz: kanzukun parası sözlükçünün parmağına vururmuş)
  • linkteki sayfaya dikkatli bakarsanız sözlüğün host server'larının "bıçakçı alaaddin camii" nde olduğunu görebilirsiniz.
  • "6 milyon dürüm..." kanzuk
  • hala durum diyenler var. la adam midye kabugunda salyangoz billuru yiyor. ha yanina yine durumunu soyleyip yemegin suyuna bandigina, en kotu lavas istedigine eminim ama adama salt durumcu muamelesi yapmayin.
  • her entry geçişinde çok meşhur firmalardan bu kadar reklam doldurulursa arması devam edebilecek bir rakamdır benim gözümde duracağını düşünmüyorum. bende üstüme bu kadar reklam asıp gezsem benim fiyatım da artar.
  • "azmış la" dedirten değer durumu.

kurulumunda bugüne geçen zamana bakınca bu yaştaki bir şirketin milyar dolar seviyelerinde gezinmesi gerekirdi bence. hisselerini alalım borsaya çıkarın da.
  • hassiktir yapıyo muymuş lan o kadar diye şaşırmanıza neden olabilecek meblağdır. e tabi bu meblağnın oluşmasında payı olan yazarları düşünmekte sözlük yönetimin işi. eşşek değiller ya atarlar üç beş bişey.