• değeri on dakikada 1 milyon dolar artış göstererek 22,325,181 dolar olmuştur.
  • doların son zamanlarda giderek türk lirası karşısında değer kaybettiği, dürümünse günden güne değerlendiği düşünülürse sözlüğün dürümde tutulması daha mantıklı. ben olsam sözlüğü dürüme çeviririm. evet.

yatırım tavsiyesi değildir.
  • ekşi sözlüğü yabancılara satıp sonra yeni bir sözlük kurarak onu geliştirelim. sonra onu da satıp bi daha yenisi...

(bkz: kanzukun parası sözlükçünün parmağına vururmuş)
  • linkteki sayfaya dikkatli bakarsanız sözlüğün host server'larının "bıçakçı alaaddin camii" nde olduğunu görebilirsiniz.
  • "6 milyon dürüm..." kanzuk
  • hala durum diyenler var. la adam midye kabugunda salyangoz billuru yiyor. ha yanina yine durumunu soyleyip yemegin suyuna bandigina, en kotu lavas istedigine eminim ama adama salt durumcu muamelesi yapmayin.
  • her entry geçişinde çok meşhur firmalardan bu kadar reklam doldurulursa arması devam edebilecek bir rakamdır benim gözümde duracağını düşünmüyorum. bende üstüme bu kadar reklam asıp gezsem benim fiyatım da artar.
  • "azmış la" dedirten değer durumu.

kurulumunda bugüne geçen zamana bakınca bu yaştaki bir şirketin milyar dolar seviyelerinde gezinmesi gerekirdi bence. hisselerini alalım borsaya çıkarın da.
  • aşırı zengin büyük giyim firmalarının (polo tommy hilfiger, calvin klein, gap and so forth) kamboçya, myanmar, bangladeş, vietnam gibi ülkelerde günlüğü birkaç dolara çalıştırdığı köleler gibi hissetmeme neden olmuştur.
    ama biz burdan o kadarını bile kazanmıyoz amk :(
  • bu ay aldığım çaylak maaşımdan belli olan yükseliş değeridir. tuttuğunuz altın olsun aga.
hesabın var mı? giriş yap