• yaftalama ve bir sınıfa sokmaya çalışma manyaklığıdır.
  • saygı.

%99'un beğendiği bir filme 'ben pek beğenmedim, şusu busu eksik' yazarsanız direktman orospu çocuğu oluyorsunuz. sonra altına laf sokmak için 'mallar tarafından beğenilmeyen film allam yarppm yha :s :s' falan yazarlar. garip.
  • cok fazla yazar oldugu icin aradan siyrilmanin zor olmasi.

dolayisiyla dikkat cekmek icin en iyi yontemin troll'luk olmasi.

kaliteli entry yazarak aradan siyrilmak neredeyse imkansiz.
  • başka fikirlere, dinlere açık olmayan tiplerdir .
    (bkz: sözlükte kız kaldırma) düşüncesindeki tiplerin sözlüğü chat sayfası görmesidir.
    bilgi veren yazarların git gide bu ortama tahammül edemeyip kaçması dahada boka sarmış durumda ..
  • marjinal olmak için amı götü dağıtan yazarların gitgide çoğalması.
  • formata uygun ana avrad sövebilirken çok güzel yazılar yazabilecek insanların format adı altında uçurulması
  • hicbir yazarin karsi goruse saygisinin olmamasi. burasi hepimizin dusuncelerini acik yureklilikle dile getirebildigi bi platform. bi entryi begeniriz veya begenmeyiz bize kalmis, ne diye hakaretler savurak ezmeye calisiriz ki. amac fakli goruslerden okuyup fikir sahibi olmak degil mi, yoksa sozluk formatini ben mi yanlis biliyorum ?
  • yazarların önceki entryleri okumadan yazması. bu da kanzuk'un büyük projesi zaten. sırf buna yönlendirmek için entry numaralarını yok ettin kanzuk, unutmadık. nitelik değil nicelik önemli senin dünyanda. çöpe çevirdin sözlüğü mutlu musun? :'(

not: yazarken fark ettim, en büyük sorun kanzukmuş meğer.
  • inci sözlüğe öykünenlerin ekşisözlüğü küfürler ve saçma başlıklarla kirletmesidir. ekşi'den sonra kurulan tüm sözlükler ekşi klonudur, buna rağmen sonrasında çıkan sözlüklere özenmek saçmadır. eğer o formatı seviyorsa o sözlüğe üye olup o sözlükte devam eder yazarlık hayatına...
  • "kendini entel göstermeye çalışan ama aslında hiçbir şey olmayan insanlar topluluğu" derdi arkadaşın biri..
hesabın var mı? giriş yap