şükela:  tümü | bugün
  • nicki bende gizlidir. bundan bir kaç yıl önceydi. o zamanlar tanışmak için yeşillendirmişti kendileri. fotoğraflaşmıştık. bırakalım sözlüğü hayatımda gördüğüm açık ara en en en güzel kadındı kendisi. şakam varsa sevgili kanzuk beyefendiciğim 1 ay hesabımı lanetlesin. yemin ediyorum mankenlerden güzel fiziği ve yüzü olan çok çok çok güzel üstüne bir hayli kültürlü, elit bir kadındı. hatta diğer tüm sözlüklere nickiyle başlık dahi açılacak güzellikte bir insandı. yaşı benden bir kaç yaş büyük olduğu için zamanla konuşmamız kesilmişti. mutemelen binlerce erkek mesaj attığı için beni unutmuştur ama ilk mesajı kendisi atmıştı o yönden özeldir *

az önce nickini hatırladım. baş harfi p. kendisine nick altı girecektim son anda vazgeçtim. girip bakıyım ne yapıyor dedim. bayağı bir süredir entry falan da girmemiş sanırım evlendi, bıraktı sözlüğü. belki de buradan biriyle evlendi kim bilir. bu kadar kusursuz bir kadının sözlükte sevgili aramasına şaşırmıştım aslında. çevremde nickimi bilen arkadaşlarımın ufak şakası olabileceğini düşünmüştüm. taş gibi olan kadınlarda yalnız olabiliyormuş demek ki.
  • henüz benimle tanışmamış olan yazar beyanı....
  • şu başlık bile ilkelliğimizin göstergesi, yabancı bir platformda kendine güvenen bütün kızlar en seksi fotograflarını eklemişti çoktan. neye göre karar verecek ki insanlar, birini tanıyordum çok güzeldi ama söylemem başlığı olmuş bu.
    burdaki kızlara bir şey demiyorum ama lanet olsun zihniyetimize de atom profosörlüğümüze de mq.
  • henüz benimle tanışmamış yazar beyanı. tanışmasın da zaten, ben erkeğim çünkü amk. kızlara bu yarışmada başarılar. güzel olan kazansın.
  • oh be. sonunda ekşi sözlük oldu sana xxxeksisozluk.com. kutsal bilgi kaynağı oldu sana kutsal sikiş mekanı. hayırlı olsun.
  • eşim olur kendisi.
  • belki geri döner ve bana bakar umudu ile.

(bkz: umut fakirin ekmeğidir)
  • hep en guzeli konuşuluyor. aramızdaki en çirkin de onemli niye o nu onemsemiyorsunuz.? o da bi en , boy , genislik. bi imkan olsa da bilebilsek atıyorum sözlüğün çirkini, sözlüğün guzeli, sözlüğün çirkefi, sözlüğün zengini, beyni olmayanı,trolü,primsesi, en uzun şeylisi,kezbanı ayın elemanı tadinda böyle sürer gider.
  • henüz hiç yazmamış olandır.
  • yeşillendiren kadın yazarlarımız arasından seçim yapıp buradan paylaşacağım.

evet çaylak-yazar fark etmez, güzelliğinize güveniyorsanız mesajınızı bekliyorum.

not: özellikle çaylaklardan " dişiyir mi biyle " esprimsisinde bulunanlara söverim bilginiz olsun. şurada ciddi bir araştırma yapıyoruz.