şükela:  tümü | bugün
  • ben sormuyorum bu soruyu, tip tip bakma hemen. facebook'ta sormuşlar gelen geçen de cevap vermiş.

http://www.facebook.com/…47425&topic=8969#topic_top

bu konunun sözlükte başlık haline gelebilmesini ise katılımcılardan emre isimli bir kardeşimizin cevabı sağladı. işte onun cevabı:

"gaybrush bilmemne"

al işte bak gördün mü? guybrush threepwood adlı arkadaşımız yıllarca uğraşsın, didinsin aldığı karşılığa bak. gaybrush diyor lan gaybrush. devamını da hatırlayamamış bilmemne diyor. beğenmese, sevmese bundan iyiymiş...
  • soruya şimdiye kadar cevap verenlerin ismini zikrettiği yazarlar şunlardır:

guru
    terelelli temcik
    author
    saruman
    cyrano
    eyco
    delikan76
    zenci
    endoplazmikretikulum
    loststone
    the best is yet to come
    renkli gözlük
    asabi
    nickfallin
    el fikir
    kara kadife
    elsanın mecnunu
    ranini
    minikhipopotamcezve
    huzursuz
    avasas
    arzach
    burki
    yellowraven
    kibritsuyu
    the enlightened florist
    vortik
    nazoly
    pinhanicon
    kris
    depeyi
    darbeli matkap
    atlantis
    whimp
    otisabi
    morsiyah
    jokond
    ciandio
    immanuel tolstoyevski
    worldtraveler
    aethewulf
    diagnost
    mariadebonne
    gofret beyin
    entry ca
    urban dandy
    gaybrush bilmemney
  • bu soruya verilen cevaplar arasında çisem de bulunmaktadır... hatta tam nick'i şu şekildedir;

(bkz: cisem, cok tatlısın. tanısalım mı?)

(bkz: #5616572)*
  • jokond'un kendini yazmamak için 1 saat dayanabildiği liste. baktı kimse gündeme getirmicek sdlfkjsflk bence de en bi ii yazar deli yazıyo bi kere sedefjek diye gülmüyo. gerçi benim söylememe gerek yok zaten daa önce de kendine olan inancının altını çizdiydi #13462477
  • radioheadbanger olmasaydı her şey tıkır tıkır yolunda gidiyordu. o çıktı, gerçekleri yüzümüze bir tokat gibi vurdu ve ortada kaldık. bu soru ve beraberindeki liste, benim yıllardır sözlükte sahip olamadığım popülerliğe erişmek için hazırladığım hain bir plandı. facebook grubunu sahte bir hesapla ben oluşturdum, soruyu ben sordum ve araya da sahte cevaplar yerleştirdim. sırf bugün sözlüğe bu listeyi girebilmek için. kendimi de o listede gösterebilmek için. ama ne oldu? radioheadbanger ortaya çıktı, müthiş bir cengaverlikle oyunu bozdu. yine popüler olamadım, yine planlarım suya düştü.

acaba ne yapsam? bazıları gibi aşağılık kompleksi içinde, bokun içinde sürünüp onun bunun her yazdığı kelimeyi mi takip etsem? her an hazır ve nazır bir şekilde o kişinin ismi yüzünden kendime prim sağlamaya mı çalışsam? radioheadbanger bilir, yol gösterir muhakkak...
  • (bkz: ssg değil) *
  • oldukça yanlı hazırlanan bir liste, belirli güç odaklarınca cevaplanan bir soru....
    siyasi görüşlerim, maço ve serseri yapım nedeniyle bu listede olamayacağım gün gibi aşikardı... ama çakallar listeyle, bozkurtlar yalnız gezer!

:(
  • "bu soru sınavda kesin çıkar!" dedirten sorudur.

iyisini kötüsünü bilemem de, en tembel yazarlar listesine ilk sıradan girmeyi düşünüyorum*