şükela:  tümü | bugün soru sor
 • doğrudan ekşi sözlük bir siki beğenmeme timinin fahri üyeliğiyle başlamış durum. bir siki beğenirse onunla ilişkiye girmek zorunda kalacağından deli gibi korkan milyonlar, şimdi tıpkı türkiye'de olduğu gibi ekşi sözlük'te de hayatı herkese zindan edip cehenneme çevirmeyi sanki marifet sayıyorlar.

  yazık. azcık kendinize güzel bakın, azcık ilgilenin kendinizle, şefkatinizi unutmuşsunuz şefkatle sulayın kendinizi... inanın hayatınız, ömrünüz bu derece eziklikle geçirilmemesi gereken çok ama çok kıymetli ömürler ve hayatlar... bizzat siz kıymetlisiniz canlar,

  hadi kendi güzelliklerinize bi bakın, geçmişi artık bırakın... hadi beraber...

  ek:

  bi siki beğenmeme timi dedik diye bizi hükümetçi veya arapçı falan zannedenler olmuş. evet ezikliğin bir göstergesi de maalesef hiç merak edip araştırmadan yaftayı yabışdırmak *. halbuki bu başlığı "ekşi sözlük'ün çok kıymetli ama farkında olmayan yazar kaynaması" şeklinde açsaydım başlıkla ilgilenseniz bile yazdıklarımı düşünmeyecektiniz bile. şimdi kendinizi savunabilmek ve haklı çıkabilmek için bile olsa okuyorsunuz ve saldırıyorsunuz. var olun.
 • kiymetli oldugumuzu bildiren ve bizi kendi guzelliklerimizi gormeye cagirirken bize "ezik" diye seslenen cagridir.
 • ekşi sözlük özgür bir platformdur. herkesin düşüncesine kimse karışamaz. tek tip insan olmak istiyorsan, çok seslilik seni rahatsız ediyorsa (bkz: yallah arabistan'a).