şükela:  tümü | bugün
  • bazı sözlükçülerin asla kabul etmeyeceği buz gibi bir gerçek. önüne gelenin sözlüğe alınmasıyla zaten homofobik yazarlarla doldu sözlük fakat her zaman gizliden gizliye böyleydi. kadın düşmanı, homofobik, dinci vs troll'ler sözlükte cirit atarken neden bir tane bile eşcinsel troll yok düşündünüz mü? eşcinsel olduğu anlaşılan yazarlar özensiz başlık, flood, imla zart zurt denerek anında sözlükten şutlanıyor. özellikle 2010 yılından itibaren adeta bir eşcinsel yazar soykırımı yaşandı. sahi, bir rajrex vardı. ne oldu ona?
  • gdgdsbsh sadece homofobik olsa neyse recm yanlısı bile var. bir ortadoğulu oluşumundan beklentilerinizin biraz yüksek olduğunu gösteren tespittir.
  • homofobik değiliz sadece bunun gözümüze gözümüze sokulmasından hoşlanmıyoruz dediğim durum.
  • bir zamanlar barış için savaşların olması gibidir. "homo"su varsa "fobi"si de olur. zaten bu homo arkadaşlar da konuşulalım, farkımıza varın gibi argümanlar kullanmıyor mu? konuşursan konuşulursun. nedir bu faşizan baskı? sevilmek zorunda mısın? sevmek zorunda mı?

kimse keselim, öldürelim demiyordur herhalde. ben bu homoluk durumunu hastalık, bozukluk olarak bilirdim ama yeni nesil homolar biz buyuz, böyleyiz diyorlar artık. nasıl mutluysanız öyle olun ama o kadar da mağdur değilsiniz bence.

bu arada homo kelimesi hakaret olarak kullanılmamıştır.

yaratan öyle yaratmış diyerek tasavvufa bağlıyor ve selamet diliyorum. sandığınızın aksine kimse sizlerden nefret etmiyor. sizler de başka amaçlara hizmet etmeyiniz.
  • doğrudur ama bu ekşi sözlüğe has değildir. ülkenin homofobik olmasi nedeni ile eksi sözlük kitlesi de homofobiktir. tabi ki istisnalar var ama genele bakinca bence dogru bir tespit.
  • henüz beni sokmayan yılandır. (bkz: #81599419)

ülke genelinden daha fazla olduğunu düşünmüyorum. engellenen her homoseksüelin bu yönelimi yüzenden cezalandırıldığını mı düşünmeliyiz?
  • hadi len oradan. eşcinselliğin bu kadar övüldüğü ikinci bir site daha olsaydı hepimiz ibne olmuş dibimizi dövdürüyorduk şimdi. ha ama olay şu, bu eşcinsel hazretler istiyor ki onların eşcinsellikleri ile duyduğu gururu biz de onlar adına duyalım. hanım kızlarımıza ve erkek fatmalarımıza kimse eleştiri, ima vs.de bulunmasın. onların fütursuzca eleştirdiği kavram ve değerlere karşılık diğerleri onlara çiçek uzatsın. hassiktir len.